Türkiye nin En İyi Sohbet Odaları – Gönül | Chat Odaları | Sohbet Siteleri | Muhabbet | Mirc

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

İlişkiniz Geçici mi Tutku mu Nasıl Anlarsınız?


İlişkiniz Geçici mi Tutku mu Nasıl Anlarsınız?

İlişkiler için artık geçici mi sorusu en sık sorulanlar arasında. Peki, siz ilişkiniz geçici mi tutku mu nasıl anlarsınız?

Aslında bir ilişkinin geçici olduğu çok daha kolay anlaşılır. İlişkiniz geçici  mi tutkumu sorusunun yanıtı veriliyor. Öncelikle inceleme konusunda kendinizi de kontrol etmeniz önemli. Her şeyden önce sizin de ne hissettiğinize göre hareket etmek gerek. Partnerinize bakmadan önce siz de aynı şekilde soruların yanıtını vererek nasıl bir ilişkinin içinde olduğunuz konusunda kendinizi aydınlatabilirsiniz.

Gelecek Planlarınız Var mı?

Geçici bir ilişkide gelecek planları olmaz! Gelecekten bahsetmekten çekinilir. Genel anlamda kısa vadeli planlar yapılarak hareket edilir. Karşı tarafa çok fazla güvenilmediği de görülür. Geleceğe dair planlarınızın arasına partnerinizi koymuyorsanız, tamamen geleceğiniz içinde onu görmemenizden kaynaklanır. Bu durumda direkt olarak geçici bir ilişki olduğunun göstergesidir. Onunla plan yapmak dışında, sizin hiç planınız yok mu? Bu durumda elbette geçici şekilde ifade etmek yanlış olur. Siz nasıl planlar yaptığınızı düşünerek, ona göre hareket ederek geleceğinizi şekillendirin. Ardından sizin için karar geçici mi yoksa bir tutku mu sorusunun yanıtına göre belirlemek çok önemli olacaktır. Kendinizi bu anlamda dilediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Sorulara verilen yanıtlar önemli olacaktır.

Size Planlarınızı Soruyor mu?

Planlarınız hakkında bilgi alıp almaması da önemlidir. Ayrıca siz de yaşadığınız ilişkinin geçici olup olmadığını anlamak için onun planlarını merak edip etmediğiniz üzerinden hareket edebilirsiniz. Onun planlarını merak etmiyorsanız, herhangi bir şekilde bu anlamda geçici bir ilişki olduğu yorumunu da yapabilirsiniz. İlişkilerde merak konusu önemlidir. Kişinin merak etmesi hem sevdiğini hem de onunla birlikte planlar yaparak hayatına dahil olmak istediğiniz gösterir. Ortak planlarınızın olması, aslında bu ilişkinin geçici olmadığının en önemli göstergesidir. Uzun vadeli planlar yapmak bir ilişkide en önemli kalıcılık göstergeleri arasında. Kalıcı bir ilişkide planlar ile tutku dolu bir ilişkinin olması da hayal edilen olabilir.

Aileniz ile Tanıştırmak İstiyor mu?

Tutku dolu bir ilişkide bir anda her şeyin hızlı hızlı ilerlemesi söz konusu olabilir. Tamamen hızlı bir şekilde ilişkide ilerleme, aile ile tanışma faslına geçmek ile olabilir. Peki, siz onun ailesi ile tanışmak istiyor musunuz? İlişkim geçici mi sorusunun yanıtı direkt olarak bu ve buna benzer sorular üzerinden ilişkinizi mercek altına almak ile olur. Göz önünde bulundurmanız halinde, direkt olarak aileniz ile tanışması konusunda düşüncenizde net olarak fikir sahibi olabilirsiniz. Sizin de tanıştırmak isteyip istememe, tanışmak isteyip istememe düşünceniz üzerinden aslında bu ilişkiyi ne kadar istediğiniz sorunuzun yanıtını almanız mümkün. Tanışmak isteyip, bu aşamaların da hızlı bir şekilde tamamlanmasını isteyen bir kişi için mutlaka tutku dolu bir ilişki olduğunu söylemek mümkün.

Uzun Vadeli İlişkilere Bakışı Nasıl?

Uzun vadeli bir ilişkiye bakış açısı önemlidir. Tutku dolu gibi gözüken bir ilişkinin geçici olması, aslında kişinin aynı zamanda uzun vadeli bir ilişki yaşamıyor olmasından ötürü de bitebilir. Partneriniz genel anlamda kısa süreli ilişkiler ile heyecan dolu şekilde yaşıyorsa, bu durumda sizinle de uzun veli gibi gözüken bir ilişkinin geçici olduğunu görebilirsiniz. Kontrol etmek için ona bazı sorular sorarak bu durumu netleştirebilirsiniz. Herkeste ilişki çok farklı süreçlerden geçiyor olduğundan, tamamen bunu göz önünde bulundurarak ilişki sürecinin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. İlişkimin geçici olduğunu nerden anlarım sorusunun yanıtına göre hareket ederek, siz de ilişkiniz geçici mi tutku mu konusunda doğru bir sonuca varın.

Hits: 0Bir cevap bırakın.