Türkiye nin En İyi Sohbet Odaları – Gönül | Chat Odaları | Sohbet Siteleri | Muhabbet | Mirc

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Erkek Arkadaşınızın Sizi Aldattığını Nasıl Anlarsınız? - Acaba Aldatıyor mu?


Erkek Arkadaşınızın Sizi Aldattığını Nasıl Anlarsınız?

Hisleriyle hareket edenler aldatıldığını anlarlar. Peki hislerinizle hareket edip erkek arkadaşınızın sizi aldattığını nasıl anlarsınız?

1 – Sizi Arkadaşlarıyla Dışarı Davet Etmiyorsa

Erkek arkadaşınız sizi aldatıyor olabileceğinin bir işareti, aniden arkadaşlarıyla daha fazla zaman geçirip sizi evde bırakmasıdır. Sizi dışarı davet etmiyorsa veya kız arkadaşlarınızla evde kalmanız konusunda ısrar ediyorsa, endişelenmekte haklı olabilirsiniz. Sorduğunuzda size naif davranıyorsa bunların hepsi masum oynamaya ve ilişkisini gizlemeye çalıştığının işaretleri. Devam etmekte ısrar ederseniz, kızacak. Seni gerçekte olanlardan uzak tutması onun için daha kolay.

2 – Gelecek Hakkında Farklı Bir Şekilde Konuşmaya Başladıysa

Gelecek hakkında konuşur ve “biz” kelimesini kullanır, ancak şimdi tek başına yapmak istediği şeyler hakkında konuşursa, bu iyi değildir. Size planları konusunda bencil olmak istemediğini söylese bile, sadece izini sürüyor olabileceğine dikkat edin. Sonunda, yalnızca geleceğini kollayan bencil bir ortak olabilir. Seni planlarına dahil etmiyorsa, bunun iyi bir nedeni var. Birinin sizi aldattığından şüphelenmenin bir kısmı, partnerinizin işlerin neden böyle olduğunu açıklamada çok iyi olabilmesidir. İlişkinizde uyanık değilseniz, kapıdan siz olmadan çıkıp gidebilir.

3 – Size Duygusal Olarak Bağlı Görünmüyorsa

Şimdi beni yanlış anlamayın: Hiçbir ilişki ilk birkaç aydaki kadar yoğun olmayacak. Muhtemelen hepimizin deneyimlediği tutkulu aşama budur. Partnerinizle her şeyi açıklamakta rahat olduğunuz bir aşamaya gelirsiniz. Ama aldatan erkek arkadaşın sana daha kapalı ve sana daha az bağlı görünüyorsa, o zaman bu kötü bir işaret olabilir. Odak noktaları aldattıkları kişiye kaymış olabilir veya kendilerini suçlu hissederek geri çekiliyor olabilirler.

4 – Aniden Her Zamankinden Çok Daha Fazla Telefonuyla Konuşuyorsa

Akıllı telefonlar, aldatma eyiliminin daha kolay olduğu anlamına gelir, ancak insanları hile yapanları yakalamak da daha kolaydır. Erkek arkadaşınızın telefonunu kullanma şeklindeki bir değişiklik, aldatan erkek davranışlarından biridir ve sizi aldatıyor olabileceğine dair büyük bir fikirdir.  Erkek arkadaşın aniden telefonunu her zamankinden çok daha fazla kullanıyorsa, sadece bir oyuna veya iş e-postalarına dalmış olabilir. Ona, neden hep elinde olduğunu sor. Tepkisi size hile yapıp yapmayacağı hakkında çok şey söyleyecektir. Daha önce hiç gitmediği halde telefonunu gizli tutuyorsa, bu aynı zamanda bir şeyler olduğuna dair gerçekten açık bir işarettir.

5 – Daha Az Veya Daha Fazla Seks Yapıyorsa

Erkek arkadaşın başka biriyle seks yapıyorsa, muhtemelen seninle seks yapma şeklini değiştirecektir. Bazı erkekler aldatıyorlarsa seninle seks yapmak istemeyecekler. Hatta sizinle seks yaparak diğer kişiyi ‘aldatıyormuş’ gibi hissedebilirler. Ya da akıllarında başka biri olduğu için ilgilerini kaybetmiş olabilirler. Başlamayı bırakırsa ve başlatabileceğiniz durumlardan kaçınmaya başlarsa (gecenin erken saatleri gibi) nedenini düşünün.  Diğer erkekler aldattıklarında daha çok seks isteyeceklerdir. Daha çok seks yapmak, kiminle birlikte olurlarsa olsunlar akıllarında olduğu anlamına gelir.

6 – Birinden Sürekli Bahsediyorsa

Erkek arkadaşın seni aldatıyorsa, kendisini her zaman yeni ilgilendiği kadından bahsederken bulabilir. Bir kadının adı sürekli sohbetten geçerse, endişelenmek için nedenleriniz var. Aldatan erkekler istemsiz hareketler sergilerler. Kafasında, diğer kadından bahsetmiyor, sadece işten bahsediyor gibi düşünür. Her zaman bir kadından bahsediyor ve sonra aniden onlardan bahsetmeyi bırakıyorsa, bu daha da şüphelidir.

7 – Görünüşüne Daha Çok Önem Veriyorsa

Pek çok erkek, yerleşik bir ilişkiye girdikten sonra (duşların ve temiz kıyafetlerin ötesinde) görünüşleriyle çok fazla uğraşmaz. Erkek arkadaşınız aniden kendine yeni bir gardırop satın alırsa veya karmaşık, yeni bir cilt bakımı rutini geliştirirse ne düşünmelisiniz?  Eğer bu olursa, sizi etkilemeye çalışıyor veya çeyrek ya da erkek orta yaş krizi geçiriyor olması kesinlikle mümkündür.

Erkek Arkadaşınızın Sizi Aldattığını Nasıl Anlarsınız konusuna bu yazımızda açıklık getirdiğimizi umuyoruz, dileriz sevgiliniz sizi aldatmıyordur?

Hits: 4Bir cevap bırakın.