Türkiye nin En İyi Sohbet Odaları – Gönül | Chat Odaları | Sohbet Siteleri | Muhabbet | Mirc

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Hakkımızda


Untitled 1

Hakkımızda

Gonulchat.Com Sohbet Odaları 2020 yılında siz değerli kullanıcılarına kaliteli, keyifli ve eğlenceli sohbet hizmeti sunmak; IRC Sohbet Sunucuları ve IRC Sohbet ortamının yaşatılabilmesi adına daha önce teklan, zurna, mynet, superonline gibi sohbet ortamlarında kendini geliştirmiş olan eski bir irc kurdu bRat tarafından kurulmuştur.

Sizlere en kaliteli sohbet hizmeti sağlamak için uzmak kişilerle çalışmaktayız. Birbirinden değerli sunucu yöneticilerimiz ile her zaman kayıtlı ve kayıtsız tüm kullanıcılarımıza güvenli bir sohbet ortamı sağlamak için sürekli hizmetlerimizi geliştirmekteyiz.

Oyun ve Eğlence

Chat Sunucumuz üzerinde 7 gün 24 saat bizler tarafından kullanıcılarımıza özenle hazırlanmış global sohbet odamızda bulunan eğlence botumuz ve diğer eğlence ve oyun sistemlerimiz aracılığıyla hizmet verilmekte olan:

#Oyun
#Yarisma
#SiseCevir
#CarkiFelek
#Bilmece
#Test
#Kelime

odalarımızda bilgi ve yarışmalara katılabilir çeşitli oyunlar oynayabilirsiniz.

#English
odamızda ingilizce dil bilginizi test edebilir ve geliştirebilirsiniz.

#islam
soru cevap odamızda dini konular hakkında yarışabilir,


#Webmaster
odamızda ise web siteleri hakkında merak ettiğiniz önemli istatistiki bilgilere ve analizlere bakabilirsiniz.

#Egitim
odamızda da sunucumuzda kullanılmakta olan tüm komutlar hakkında bilgi sahibi olabilir ve dahası yönetime katılma niyetinde iseniz öncesinde komut bilginizi geliştirmek ve Helper (Yardım Görevlisi) olmak için gerekli komut eğitimleri alabilir, bu alanda kendinizi geliştirebilirsiniz.

7/24 Online Destek

Sitemizde mevcut hizmetlerimiz hakkında problem yaşayan veya destek talep eden kullanıcılar için 7/24 online destek imkanı sunmaktayız. Sunucumuz ve web sayfamızda yaşayabileceğiniz tüm sorunlar için lütfen iletişime geçiniz.

Sohbet Yöneticilerimiz

Sohbet sırasında ve hakkımızda yaşayabileceğiniz tüm problemlere yönelik tarafımızca seçilmiş ve çeşitli eğitimler almış sohbet odası yöneticilerimiz bulunmaktadır. Sohbet odalarında en üstte bulunan ve isminin başında yönetici simgelerinden biri ile ( ~ | & | @ | . ) tanımlanmış yöneticilerimizden her zaman destek alabilirsiniz. Yönetici bulunmayan kanallardaysanız #Help komut yardım ve #OperHelp yönetici yardım kanallarımızdan her daim soru ve sorunlarınız hakkında destek talep edebilirsiniz.

Hits: 8