Türkiye nin En İyi Sohbet Odaları – Gönül | Chat Odaları | Sohbet Siteleri | Muhabbet | Mirc

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Sevgilimin Niyetinin Ciddi Olduğunu Nasıl Anlarım?


Sevgilimin Niyetinin Ciddi Olduğunu Nasıl Anlarım?

Erkek veya kız arkadaşınızı çok seviyorsunuz ama Sevgilimin Niyetinin Ciddi Olduğunu Nasıl Anlarım düşüncesindeyseniz ve bu konuda şüpheleriniz mi var? bu yazımızda sevgilimin niyeti ciddi mi? Sorusuna yanıt vermeye çalışacağız.

Yaşadığımız dönemde evlilik hayali kuran kadın ve erkeklerin sıkça sorduğu sorulardan birisi sevgilim benimle ciddi mi düşünüyor? Olmuştur. Uzun vadeli bir ilişki içindeyken, bazen önemli birinin göndermekte olduğu ince işaretleri deşifre etmek zorlaşır. Onun her hareketi sizin gözünüzden kaçar. Peki sevgilinizin ciddi olup olmadığını gösteren işaret veya hareketler nelerdir? Hiç düşündünüz mü? Gelin birlikte inceleyelim.

Size Karşı Dürüstse

Nasıl hissettiği konusunda netse ve sizi sevdiğini ve sizinle çok zaman geçirmek istediğini söylerse, sizinle bir ilişki istediğinden emin olabilirsiniz. Bir erkek sana karşı güçlü hisleri olduğunu söylüyorsa, ona inansan iyi olur. Erkekler, kendileriyle bir ciddi ilişki istemedikleri sürece genellikle birilerine kendilerini sevdiklerini söylemezler ve sevgilerinin onları tekrar sevdiğinden emindirler. Bu yüzden, sana karşı hisleri olduğunu söylüyorsa, seninle bir ilişki istediğinden emin olabilirsin. Ancak, sana karşı hisleri olduğunu söylemezse çok üzülme. Neden? Çünkü bütün erkekler duyguları konusunda dürüst değil. Ve bu normal. Bir ilişki istemediği anlamına gelmez. Size nasıl hissettiğini söyleyecek kadar rahat hissetmeden önce güven ve uyum sağlamanız yeterlidir.

Size Sorular Soruyorsa

Bütün gün oturup kendinizle ilgili soru üstüne soru sorabilirse (ve cevaplarınızı gerçekten dinlerse), sizi kesinlikle sevdiği anlamına gelir. Erkekler bunu eğlence için yapmaz. Bir erkeğin meraklı olması çaba gerektirir. Sadece bir kızdan hoşlandıklarında ve bir bağlantı kurmak istediklerinde soru sorarlar. Ve unutma: Söylediklerinizin tüm ince ayrıntılarını hatırlarsa, bu da harika bir işarettir. Neden? Çünkü sizinle dostluk kurmak için çaresiz olduğunu gösteriyor. Söylemeniz gerekeni alıyor ve bu bilgiyi gerçekte kim olduğunuzu daha derinlere inmek için kullanıyordur.

Size Yardım Ediyorsa

Ne zaman sorsan sana yardım ediyorsa, sözlerini tutuyorsa ve ortaya çıkması gerektiğinde ortaya çıkıyorsa, o zaman senin için doğru kişi olduğuna inanabilirsin. Sonuçta, sizinle ilişki içinde olmak isteyen bir adam, niyetini eylemle gösterecektir. Onun için önemlisin, açıkça bir önceliksin ve seni hayal kırıklığına uğratmak istemiyor. Aslında, o senin kahramanın olmak ve günü kurtarmak istiyor. Physiology & Behavior  dergisinde yayınlanan bir  araştırma , erkek testosteronunun, onları eşlerinin güvenliği ve refahı konusunda koruyucu hissettirdiğini gösteriyor. Aslında ilişki psikolojisinde şu anda çok fazla ses getiren büyüleyici bir yeni kavram var. Bu durum erkekler neden aşık olur erkekler nelerden etkilenir ve erkekler kime aşık olurlar bilmecesinin özüne gider. Teori, erkeklerin kahramanın olmak istediğini iddia ediyor. Hayatlarındaki kadın için tabağa çıkmak ve onu sağlamak ve korumak istiyorlar. Bu, erkek biyolojisinde derin bir şekilde köklenmiştir. İnsanlar buna kahraman içgüdüsü diyor. Önemli olan, bir adamın kahramanınız gibi hissetmediği zaman size aşık olmayacağıdır. Kendini bir koruyucu olarak görmek istiyor. Gerçekten istediğiniz ve etrafınızda olması gereken biri olarak. Aksesuar, “en iyi arkadaş” veya “suç ortağı” olarak değil.Bunun biraz aptalca gelebileceğini biliyorum. Günümüzde ve çağda, kadınların kendilerini kurtaracak birine ihtiyacı yok. Hayatlarında bir ‘kahramana’ ihtiyaçları yok.

Size Sizinle Özel Olmak İstediğini Söyledi

Peki, bu oldukça açık, değil mi? Sizinle uzun vadeli bir ilişki içinde olmak istediğini söyleyebiliyorsa bu ciddi bir ilişkidir. Bu nedenle seni fazla kıskanıyor. Hiç şüphe yok. Nede olsa başka kimseyi görmeni istemiyor. Muhtemelen ona çok fazla zarar verirdi. Ve ikinizin nerede durduğuna dair herhangi bir belirsizlik olmasını istemiyor. Bak, hepimiz bekar erkeklerin nasıl olduğunu biliyoruz. Olabilecekleri kadar çok kadınla çıkmaya çalışıyorlar. Ama o değil. Seni kendisi için istiyor ve bu seninle bir ciddi ilişki içinde olmayı seveceğinin kesin bir işareti.

Sevgilimin Niyetinin Ciddi Olduğunu Nasıl Anlarım sorusunu sizler için yanıtlamaya çalıştık, dileriz ilişkinizde sonsuz mutluluklar sizi bekliyordur.

Visits: 10Bir cevap bırakın.