Türkiye nin En İyi Sohbet Odaları – Gönül | Chat Odaları | Sohbet Siteleri | Muhabbet | Mirc

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Otuzlu Yaşlarda İlişkileri Sabote Eden Flört Hataları


Otuzlu Yaşlarda İlişkileri Sabote Eden Flört Hataları

30’lu yaşlar flört için aslında iki tarafın da titiz hareket etmesi gereken flört sürecini oluşturur. Otuzlu yaşlarda Flört hataları gündemde olabilir.

Peki, nasıl çözülür? Flört hataları nelerdir? Bakıldığında 30’lu yaşlarda olan kişilerin daha olgun hareket etmesi gerekiyor. Özellikle erkeğin bu dönemde küçük kıskançlıklar yapması bile kadının hoşuna gitmeyebilir. Sebebi ise küçük problemlerin artık bu gibi ilişkileri çok daha sürdürmüyor olmasıdır. Kadın ya da erkek problemleri çözme eğiliminde olmayabilir. O yüzden tartışmalardan her daim uzaklaşmak gerekiyor. Bunu bilerek hareket etmek bile flörtü kuralına göre oynamanızı sağlar.

Sosyal Medyanın Yanlış Kullanımı

Sizi yanlışa sürükleyecek olan durumlar arasında sosyal medya kullanımı olabilir. Kullanımı konusunda biraz daha titiz olmanız gerekiyor. Çünkü flört ile birlikte beğendiğiniz fotoğraflar ve takip ettiğiniz kişiler mercek altında. Bunu bilerek önlem almak sosyal medya ile flörtün bitmesinin önüne geçmek olacaktır. Çoğu zaman hem kadınların hem de erkeklerin aktif olarak yer aldığı sosyal medya, gün içinde sizin bir hatanız ile ilişkinizi bitirebilir. Bunun önüne geçerek, tamamen profesyonel bir şekilde doğru bir sosyal medya kullanımı ile ilişkinizin zarar görmesinin önüne geçebilirsiniz.

Yanlış Espriler

Yaptığınız espriler artık ilkokul seviyesinde olmamalı. 30 yaşında bir kadının ya da erkeğin çok kötü, seviyesiz espriler ile ilişkisine zarar vermesi söz konusu  olabilir. Bu daha ilişkinin ilk aşamalarında önemli olan bir detay olacak. Sonrasında onu tanıdıktan sonra yine ona uygun hareket etmek çok daha kolay olacaktır. Bunu bilerek flört sırasında yapılmaması gerekenler kapsamında bilgi sahibi olup hareket etmeniz önemlidir. Çok daha doğru bir sonuç almanız sağlanmış olacaktır. Onunlayken yaptığınız şakalara dikkat edin. Onu etkilemeye çalışmak yerine, doğal olmayı seçin.

Fake Ayrılıklar

Ayrılık ile şaka yapmak, ilkokul seviyesinde kalan bir diğer eylem. Bunu artık 30 yaşında flört düşündüğünüzde yapmamanız gerekiyor. Hem kadın için hem de erkek için yapılan bu fake durum, bir daha ilişkiye geri dönmemek ile bile sonuçlanabilir. Direkt olarak o ilişkinin bu saçma fake ayrılık sebebi ile bitmeis söz konusu olabilir. Bunu bilerek direkt olarak fake olan ayrılıkları denemeyin. Kullanmayın. Tamamen gerçekçi olmak da fayda olacaktır. Kendinizi etkilemek üzerine ya da korkutmak üzerine bir psikolojiye sokmadan, başarılı bir flört süreci geçirebilirsiniz.

Umursamıyor Tavırları

Bir  diğer sıkça uygulanan 30 lu yaşlarda flört kapsamında umursamıyor tavırları var. Yani kişinin sizinle ilgilendiğini bilerek, sanki ilgilenmiyormuş gibi yapmak gibi, bir hataya düşmeyin. Biraz daha net olmak, dürüst olmak bu yaş grubu için daha avantajlıdır. Partnerinize karşı cesur olmak her şeyden önemlidir. Değerlendirmeniz halinde, umursamaz tavırlar size de çocukça gelecektir. Bunu göz önünde bulundurun ve bu tavırlardan uzaklaşarak tamamen kendinizi iyi hissedeceğiniz şekilde hareket edin.

Kıskançlık Krizleri

30 lu yaşlar ile birlikte, bazı durumlar geride kaldı. Otuzlu yaşlarda artık olgun olma zamanı. Bu sebeple kıskançlık krizlerinin yerini biraz daha cool tavırlarınıza bırakın. Cool olmak her şeyden önemli olacak. Bu sayede flört döneminde herhangi bir hatanız olmadan en iyi şekilde kendinizi ifade etmiş olacaksınız. Bunun bir hata olduğunu bilerek uygulama konusunda biraz daha çekinden davranın. Her kadın ya da erkek belli bir yaştan sonra kendisini kontrol eden ve ortama göre hareket edebilen biri olsun ister. Bu sebeple de en büyük flört hataları arasında erkenden başlayan ve abartılı olan kıskançlık krizleridir.

Visits: 0Bir cevap bırakın.