Türkiye nin En İyi Sohbet Odaları – Gönül | Chat Odaları | Sohbet Siteleri | Muhabbet | Mirc

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Doğru Erkek Olduğunu Nasıl Anlarsınız? - Doğru Kişi Nasıl Anlaşılır?


Doğru Erkek Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

Bir erkeği anlamak kolaydır. Onun doğru erkek olduğunu nasıl anlarız? Diye soruyorsanız bu yazımda sizlere teferruatlı bir biçimde aktarmaya çalıştık.

Bazılarımız gerçek aşkı hiç yaşamadı, bazıları aşık bile olmadı ve bazıları neden evlendiklerini asla bilemez. Hayatların kader denen çağlar boyunca yankılanan eski bir çağrıyla zamanla bağlantılı olduğunu söylüyorlar. Her ruh bir diğerindeki karşıt noktasını tanıyacak ve mucizeler gerçekleşecek. Yine de, onun sizin için doğru kişi olduğundan nasıl bu kadar emin olabilirsiniz?

Aceleci Davranmayın

Aceleci bir fikir oluşturmamaya çalışın. Tam da ilişkinin kelebekleri bulanıklaştığında, hayatınızın geri kalanını birlikte geçirmeniz gereken birey olup olmadığını anlayabilirsiniz. Sevilen bir arkadaş ya da tamamen yabancı olmasına bakılmaksızın, birisiyle olmayı çok tatmin edici bir karşılaşma olarak görüyoruz ve ne olacağını düşünmeyi ihmal ediyoruz. Kısa görüşlü olmayın. Kendinize onun yanındayken nasıl hissettiğinizi sorun. Kendini güvende hissediyor musun? Onunla birlikteyken eğleniyor musun? En derin sırlarınızla ona güvenebilir misiniz? Onun kalbinde bir anlam ve yerin varmış gibi hissediyor musun?

Seni Gerçekten Seviyor Mu?

Size karşı benzer duyguları olduğundan ve bunların gerçek olup olmadığından emin olmalısınız. Seni sen olduğun için mi seviyor? Dışarıdaki erkeklerin çoğunun sığ nedenlerle bayanları takip ettiği gerçeğini inkar edemeyiz. Yerine getirmeleri gereken bir tür egoları var. Gerçekten sadece hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan bir araç olmayı tercih etmiyorsunuz. Duygularından emin olun. Vücudumuz zamanla yaşlanacak, yine de ruhumuz eskisi gibi devam edecek. Düğün, bedenlerin değil ruhların bağıdır, bunu unutma.

Yeminine Sadık Kalacak Mı?

Senin için fedakarlık yapmaya hazır mı? Hayatınızdaki en ufak bir sorunla karşı karşıya kaldığınızda, dışarı çıkmayacağından emin olmalısınız. Bir düğün batan bir gemi olmamalıdır, ilişkiniz ne kadar güçlüyse, onu sonlandırma şansınız o kadar yüksektir. Evlenmek istediğin erkek senin için dağları hareket ettirmeye istekli olmalı, çünkü ilişkiyi tanımlayan mücadele anlarıdır. Daha küçük şeyler bile olabilir. Çevrenizde olan planlarını iptal etmek, sizi gülümsetme fırsatını asla kaçırmamak, günlük görevlerinizde size yardım etmek, bunlar onun gerçekten sizin için doğru erkek olduğuna ve ilişkiyi sürdürmek için cesur bir çaba gösterdiğine dair işaretlerdir.

Kavgalarınız Sağlıklı Mı?

Sağlıklı çatışmalarınız var mı? Çatışmasız bir ilişkinin bir ilişki olmadığını anlamalısınız. Düğün yolculuğu iniş çıkışlar, anlaşmazlıklar ve çatışmalarla doludur. Bu tamamen güvenli ve doğaldır. Ancak bu çatışmalar sağlıklı olmalıdır. İkiniz de en ufak bir yanlış anlamada delirmeye istekliyseniz, o zaman asla birbiriniz için yaratılmadınız. İşleri olgun bir şekilde halletmeniz ve konuşmanız gerekir, bu sağlıklı bir ilişkinin işaretidir. Her iki taraf da duygularını uygun şekilde ifade etmelidir. Sizi üzen bir şey ya da sizi rahatsız eden bir davranış varsa, gerçekten ne düşündüğünüzü ifade etmekten asla korkmayın, ruh eşinizin anlaması gerekir.

Her Kararda Sizi Destekliyor Mu?

Her zaman olmak istediğin kişi olman için sana ilham veriyor mu? Hepimizin belirli tutkuları ve hayalleri vardır. İster olmak istediğiniz yerler, isterse ulaşmanız gereken hedefler olsun, bizi birleştiren şey kendimizin daha iyi bir versiyonunu hayal etmektir. Ancak bazı yetenekli genç bayanlar düğün adına hayallerini feda etme eğilimindedir. Böyle olmak zorunda değil. Sizin kadar hayalleriniz için heyecanlı birini bulun.

Vücut Diline Dikkat Edin

Bol bol sohbet edin, Etrafınızdayken vücut dilini okuyun. Duygular taklit edilebilmesine rağmen vücut dili olamaz. Beyin araştırmaları gösteriyor ki, ilk hissettiğimiz şey, beyin sarsıntısına ulaşmadan önce vücudumuza yansıtıyor. Dudakları ayırmaktan kaşları kaldırmaya, burun deliklerini genişletmeye ve sürekli tımarlamaya kadar her şey, onun gerçekten senin için doğru erkek olduğunu gösteren işaretler olabilir. Nasıl güldüğüne dikkat edin ve vücudunu etrafınızda dengeleyin. Bu stereotipler sahte olamaz.

Hits: 1Bir cevap bırakın.