Türkiye nin En İyi Sohbet Odaları – Gönül | Chat Odaları | Sohbet Siteleri | Muhabbet | Mirc

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Sevgilinizin Duygusallık Fobisini Yıkın - Gonulchat Sohbet Sitesi


Sevgilinizin Duygusallık Fobisini Yıkın

Evet bazı insanlar için duygusallık fobi! Sevgilinizin duygusallık fobisini yıkın ve duygusal bir gece geçirin. Peki, nasıl?

Duygusal olmayan bir insan değil, duygusallıktan korkan çekinen biri olduğunu bilmelisiniz. Bu durumda dilerseniz ve uğraşırsanız sevgilinizin duygusallık fobisini yıkmak sizin için kolay olabilir. Yapmanız gereken tamamen ilk olarak alışmak, sonrasında duygusal birkaç hareket ile onun da bu duruma yaklaşmasını sağlamak. Çok daha hızlı bir şekilde bu fobinin kırılması sağlanacaktır.

Küçük Romantizmler ile Alıştırın

Bir anda büyük romantizm, daha da korkutucu olabilir. Öncelikle onun nelerden korktuğunu bulun. Bunu zaman zaman onu keşfederek, yaptığınız şeylere verdiği tepkiler ile anlama imkanı bulacaksınız. Değerlendirmeniz durumunda direkt olarak romantizm konusunda onu alıştırmak için adımlar atabilirsiniz. Herkes alışmadığı, alışkın olmadığı şeylerden korkma eğilimindedir. Bu sebeple siz de onu bu duruma alıştırmaya çalışın. Küçük romantizmler ile duygusallığa alıştırmak en doğru adım. Bunu yaparken herhangi bir şekilde sorun yaşanmayacağından da emin olmanız önemli. Dikkatli davranmak, hareket ederken onun kişisel özelliklerini de göz önünde bulundurarak alıştırmaya çalışın.

Çok kalabalık ortamlarda romantik hareketlerden kaçının…

Duygusallığın fobi olduğu biri için alıştırma aşamasında kalabalık olan ortamlarda romantizme alışmak çok da doğru olmaz. Bu sebeple biraz daha baş başka olduğunuz zamanlarda duygusal hareketlerde bulunun. Onun da bu sayede hoşuna gitmesi korku durumunun ortadan kalkması ile olacaktır. Korkudan uzaklaşarak, çok daha sakin bir şekilde duygusallaşmanın da normal olduğu görülecek. Biri ile duygusal ilişki kurmak onun için de artık bir fobi olmaktan çıkacak. Sizinle birlikte bunun aşılmış olması da size güç verecek.

Siz Duygusal Olduğunuzu Göstermekten Çekinmeyin

Duygusallık fobisi olan bir kişinin duygularının açılması ve bu fobinin yıkılması için önemli olan, kişinin aynı zamanda duygusallığını gösterme konusunda çekingen davranmaması ile olacak. Çekingen hareket etmemek, sizin için çok daha avantajlı olacak. Çünkü sizin duygusal olduğunuzu bilmesi, aslında bu durumun kalıcı ve güzel olduğunu da anlaması açısından önemlidir. Hem duygularınızı gösterme konusunda çekinmeyin hem de ona güven verin. Bu sayede çok daha net şekilde hareket etmiş ve onu da bu anlama etkilemiş olursunuz. Kendinizi olduğunuz gibi ifade etmek, kendinizi iyi hissetmek onun da kendisini iyi hissetmesi demektir. Duygusallık fobisi kapsamında gözler önünde duygusal olmadan, yine baş başa bunun normal olduğunun bir göstergesi olarak hareket etmek en doğrusu olacaktır.

Duygusal ilişkinin güveni ile ısınmasını sağlayın…

Fobisini yenmenin en güzel yolu, aslında duygusal ilişkinin güvenine tutunması ile olacak. Güven veren bir ilişki çok daha güçlü olacağından kendisini  de güçlü hissetmesi ile bu fobinin dışına çıkması sağlanabilir. Bunu bilerek siz de ona göre hareket edip, kendinizi iyi hissedeceğiniz şekilde hareket edebilirsiniz.

Duygusallıktan Onun da Hoşlanmasını Sağlayın

Fobisinin yavaş yavaş kırıldığını görmek mümkün. Artık onu bu ilişkinin güzel bir ilişki olduğu konusunda ikna etmek tamamlandı. Bu ilişkinin içinde olmasından zevk alması ise duygusallıktan hoşlanmasını sağlayacak aktiviteler ile olacak. Romantik yemekler, romantik geceler ile aslında onun bu fobisinden tamamen uzaklaşması konusunda en iyi şekilde hareket etmiş olacaksınız. Göz önünde bulundurun ve direkt olarak siz de duygusallığın bir kenara bırakılması yerine duygusallık ile bir ilişkiyi var etmek konusunda gerekeni yapabilirsiniz. Duygusal ilişki nasıl olur sorusunun yanıtına göre de hareket ederek, partnerinizin veya sevgilinizin duygusallık fobisini yıkın ve bu sorununu aşın. Kısa süre içinde aşmak devam etmek mümkün.

Bu güzel yazımızı kapak resminde en sevilen dizi olan çukur sözleri ile süsledik, umarız hoşunuza gitmiştir. Kalın Sağlıcakla.

Hits: 0Bir cevap bırakın.