Türkiye nin En İyi Sohbet Odaları – Gönül | Chat Odaları | Sohbet Siteleri | Muhabbet | Mirc

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Sevgilinizle Asla Eski Defterleri Açmayın


Sevgilinizle Asla Eski Defterleri Açmayın

İlişkilerde en çok yapılan yanlışlardan biri de konunun dönüp dolaşıp eski sevgiliye kadar gelmesi ve aranızda tartışmaların yaşanmasıdır. Bu yüzden sizlere tavsiyemiz; Sevgilinizle asla eski defterleri açmayın 🙂

İlişkilerin daha istenen düzeyde, tartışmasız şekilde devam etmesini istiyorsanız o zaman eski sevgili defterini mutlaka kapatmalısınız. Sevgilinizle asla eski defterleri açmayın. Bu yapacağınız en kötü davranışların arasındadır. Ne yazık ki son dönemde çok sık şekilde rastlamaya başladığımız eski sevgili konusu, ilişkilere zarar vermektedir. Her iki tarafında bu konulardan konuşmaktan sıkılmasına neden olabilir. Hatta iş sadece bununla da bitmez ve kavgaya kadar gidebilecek büyük sorunlara yol açmaya neden olabilir. Tartışma, küsme ve beraberinde daha büyük sorunların yaşanmasına zemin hazırlamaya neden olacaktır. Bu sebepten dolayıdır ki sizlerde bu tarz durumlarla karşı karşıya kalmamak adına artık eski sevgiliye dair konuşmalarınızı kapatmaya çalışmanız daha doğru diyeceğimiz bir konulardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Eski sevgiliyle aranızda geçen durumları anlattığınız zaman ise yarın öbür gün  anlatmış olduğunuz şeyler yüzünüze vurulanmaya neden olabilir.

Tartışmaları Uzatmayın

Aranızda eski sevgiliye dair sorunlar söz konusu olsa da tartışmaları uzatmamanız önemlidir. Eski sevgiliye dair konular paylaşılırken, sevgilinizle anlamsız bazı sorunların ortaya çıkmasına neden olacaktır. Bu durumda sizin canınızı sıkmaya neden olacak sorunların arasında yer almaya başlayacaktır. Eski sevgili konuları yeni baştan gündeme getirmeye neden olacak problemlerin ortaya çıkmasına neden olmaya başlayacaktır. Eski konuları açmak yerine tam aksine şu an ki konuları çözüme kavuşturmalısınız.

Genelleme Yapmamaya Dikkat

Genelleme yapmamaya dikkat edin. Ne yazık ki çiftler arasında yaşanan sorunlar günden güne daha fazla büyümeye neden olabilir. Genellemelerden mutlaka uzak durmaya çalışmalısınız. Genelde çiftler tartışma yaparken, çok fazla genelleme yapıyor ve sorunlar git gide büyümeye yüz tutuyor. İstenmeyen olumsuz bazı sorunların yaşanmasına neden olmaya başlıyor. Sizlerde tartışma sırasında genelleme üzerinizden gitmenizle doğal olarak partneriniz de size karşı aynı genelleme ile gelmeye neden olacaktır. Genellemelerden uzak durun.

Güzel Anıları Konuşun

Kötü anıları kesinlikle anlatmamalısınız. Kötü anılar anlatacağınıza mutlaka güzel anıları anlatmaya dikkat etmelisiniz. Bu durum ise partnerinizde olumsuz etkiler yaratmamaya neden olacaktır. Güzel anıları hatırlamanız çiftler arasında istediğiniz uyumun daha iyi şekilde sağlanmasına yardımcı olacaktır. Her iki tarafında aralarında ki istenmeyen tartışmaların yaşanmasının önüne geçer. Daha güzel günleri yad etmeniz daha güzel şekilde konuşmalar yapmanıza neden olmaya başlayacaktır. Eski sevgili konusunu olabildiğince kapatmalısınız. Eski sevgili konusunu konuşmayın ve sevgilinizle ileriki yaşamınızda yaşayacağınız güzel günler hakkında konuşmalar yapmaya gayret edin.

Hata Kabul Etmek

Eski sevgili konusunu açtığınız zaman bu durum partnerinizi deli etmeye neden olabilir. Bu yüzden dolayıdır ki çiftler arasında hataların olduğu andan itibaren  kabul etmek ve bir daha bu durumu tekrarlamamaya çalışmanız önemlidir. Tartışma, küsme ve beraberinde daha büyük sorunların yaşanmasına zemin hazırlamaya neden olacağından dolayı artık eski sevgiliye dair konuları açmamaya dikkat edin. Eğer ki eski sevgiliye dair konuları açarsanız bu durumdan çok fazla rahatsız olmasına şahit olacaksınız. Hatta kişinin sinirlenmesi sizi de ister istemez tartışmaya sürüklemeye neden olur. Bu sebepten dolayıdır ki sizlerde bu tarz durumlarla karşı karşıya kalmamak adına artık eski sevgiliye dair konuşmalarınızı kapatmaya çalışmanız daha doğru olur. Eski ilişkiniz artık sizler açısından bitti gitti. Burada önemli olan hususlardan biri de mutlaka yeni ilişkinize dair planlar yapılmasıdır. İlişkinizin güzel devam etmesi içinde mutlaka güzel şeyleri konuşmalısınız. Hatalardan mutlaka ders almaya çalışmalısınız.

Hits: 1Bir cevap bırakın.