Türkiye nin En İyi Sohbet Odaları – Gönül | Chat Odaları | Sohbet Siteleri | Muhabbet | Mirc

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Erkeklere Sormamanız Gereken Sorular


Erkeklere Sormamanız Gereken Sorular

İster cinsellikle alakalı olsun ister normal yaşantı ile ilgi erkeklere sorulmayacak bazı sorular vardır. Bu soruları erkeklere sorsanız da bir çok erkek yanıt vermekte zorlanacaktır ya da yanıt veremeyecektir.. İşte erkeklere sormamanız gereken sorular sorular…

Kaç Santim?

Biraz uçuk bir soru olabilir ama erkeklere sorulmayacak sorulardan biri budur. Neden bahsettiğimizi biliyorsun. Ne kadar büyük olduğunu bilmiyorsanız, onu görmediğinizi varsayarız. Bu bir çeşit niteleyici soru mu? Yedi santimden daha kısa bir şeyle cevap verirse, onu terk eder miydin? Gerçekten sorma. Sadece ilişkinizin o aşamasında olduğunuzu öğrenin.

Kaç Kadınla Yattın?

 Bu soruyu sorarsan her zaman dürüst bir yanıt alamayabilirsin. Bir erkek size iki şeye dayanarak bir numara verebilir. Birincisi, onun bir çeşit kadın avcısı olduğunu düşüneceğiniz korkusuyla çok büyük bir sayı vermek istememesidir. İkincisi, neden daha fazla kadınla yatamadığını merak etmeye başlayacağınız korkusuyla çok küçük bir sayı vermek istemesidir.

Evine Hiç Kadın Girdimi?

Bu sadece suçlayıcı değil, aynı zamanda dürüstlük gerektiren sorudur. Bir adama bu soruyu sorarsan, neden sorduğunu merak etmeye başlayacak. Yeri çok testosteron dolu olduğu için mi? Kadın avcısı bir bekarın saklayacağı türden bir kişi gibi göründüğü için mi? Masumca soruyor olsanız bile, erkeğinizin zihninde alarm zillerini tetikleyebilir.

Ne Düşünüyorsun?

Bu, özellikle seksten hemen sonra sorulduğunda, birçok erkek arasında bir evcil hayvan hırsızlığı gibi bir şeydir. Ne söylemesini istiyorsun? Seninle az önce seks yaptı, elbette, ama zihni seninle ilgisi olmayan diğer şeylere gitmeye mahkumdur.

Sırf seni ne kadar sevdiğinden veya o seansın ne kadar iyi olduğundan daha az bir şey söylediğinde hayal kırıklığına uğramayasın diye sopadan bir şeyler uydurması gerekebilir!

Hiç Mastürbasyon Yaptın Mı?

Kabul edelim beyler kriko, ya da diğer bir tabirle elizabeth!! Bir kız arkadaşı olsa bile, bazen anteni kendi tatminleri için ayarlama ihtiyacı hissedebilirler. Bununla birlikte, cinsel becerinizin yeterli olmadığını düşünebileceğiniz korkusuyla her zaman gurur duymazlar.

Kız Arkadaşın Seximi?

 Bunu sorarsan, onu sadece oraya koyarsın! Bir yandan, arkadaşlarınızdan biri için sevgisi varmış gibi görünmesini istemezdi. Öte yandan, arkadaşınıza hakaret olarak ortaya çıkabileceği korkusuyla hayır demek istemezdi. Bu soruyla gerçekten cevap vermek zordur.

En Az Hangi Arkadaşını Seviyorsun?

Şimdi ondan sadece hangi arkadaşlarından hoşlanmadığını söylemesini istiyorsun. Sadece onu düşündürmek, merakınızı gidermek için bir erkek arkadaşına ihanet etmek üzereymiş gibi hissettirirdi. Erkek arkadaşlarından hangisinin o kadar yakın olmadığını bulmakta ısrar ediyorsan, “En az arkadaşlarından hangisiyle takılırsın?” Deyin. Bu, dikenli sorudan kurtulmalı.

Hiç Aldattın Mı / Beni Aldatır Mısın?

Gerçekten bir erkeğin bu soruyu cevaplamasını mı bekliyorsunuz? Size karşı tamamen dürüstse ve size itiraf etmek isterse, daha önce kopya çektiğini kabul edecektir. Ve seni hiç aldatacak mı diye sormaya gelince, elbette hayır diyecek! Eğer evet derse, muhtemelen onu hemen oraya atarsınız!

Eski Sevgililerin Nasıldı?

Erkekler için bir şey bittiğinde biter. Kesinlikle gerekli olmadıkça başka bir düşünceyi hak etmeyecektir. Bu soruyu sorduğunuzda, beynindeki küçük memuru, aklının arkasındaki tozlu, eski bir dolaba götürür, eski sevgililerinin dosyalarını seçer ve bulabildiği her şeyi ifşa eder. Bunlardan herhangi birinin potansiyel tehdit olup olmadığını öğrenmeye çalışıyor olabilirsiniz, ancak muhtemelen size kendi zamanında söyleyecektir. Sabırlı ol.

Ne Kadar Para Kazanıyorsun?

Muhtemelen, nerede yaşadığına, kendini nasıl taşıdığına ve ne tür bir işe sahip olduğuna bağlı olarak iyi durumda olup olmadığını zaten anlayabilirsiniz. Ama yine de belirli bir numaraya ihtiyacınız var mı? Bir erkeğin kazandığı para, siz nişanlanmadıkça veya mali durumunuzu paylaşmak üzere değilseniz, sizi ilgilendirmez.

Eee ne demişler “Kadının yaşı, Erkeğin maaşı sorulmaz..!

Bu yazımızda da erkeklere sormamanız gereken sorular konusunu anlattık ve umarız bu paylaşımımızdan da olabildiğince faydalanırsınız kızlar 🙂

Bizden kopamayacaksınız…

Hits: 0Bir cevap bırakın.