Türkiye nin En İyi Sohbet Odaları – Gönül | Chat Odaları | Sohbet Siteleri | Muhabbet | Mirc

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Aşkın Bilinmeyen Kuralları ve Aşkın Sık Bilinmeyen Yedi Kuralı


Aşkın Kuralları ve Aşkın Sık Bilinmeyen 7 Kuralı

Yıllardır herkesin üstüne en çok düşündüğü, en güzel sözlerin yazıldığı aşk… Peki aşkın kuralları var mı? Aşkın püf noktaları neler? En önemli aşkın sık bilinmeyen 7 kuralı sizler için yazıldı.

İşte aşkın sık bilinmeyen 7 kuralı

1-Alışkanlık Olmasından Uzak Durun

Öncelikle aşkın bilinmeyen kuralları belki de herkese göre farklı. Sebebi ise insanlara göre aşkın da yorumlaması, yaşanması değiştiğinden. Peki, nasıl olacak? Bilinmeyen kurallar ile aşkın püf noktaları ve aşkı yönetmek. Öncelikle aşkta alışkanlıktan uzak durun. Yoksa heyecanı biter ve pişman olursunuz. Sürekli görüşmek, sürekli bir şeyler yapmak alışkanlık haline getirir. Bunun önüne geçerek hareket etmeniz avantajlı olacaktır.

2-Sürekli Mesajlaşmaktan Vazgeçin

Sürekli olarak iletişim kurmak, mesajlaşmak aşkın tadını kaçırır. Birbirinizi anlayamadığınız ya da çoğu zaman kavgalara neden olan mesajlaşmaları bir kenara bırakın. Daha çok yüz yüze görüşmeye özen gösterin. Birbiriniz ile konuşacak olduğunuz konuları yüz yüze bırakmak çok daha güzel sonuçlar verecektir. Yapacağınız paylaşımlar son derece önemlidir ve bunun duygusal boyutunu en iyi şekilde sağlayabilirsiniz.

3-Üstüne Düşmekten Vazgeçin

Aşkı kontrol altına almak mümkün değil! Ancak üstüne düşmekten vazgeçin. Sürekli olarak mesaj atmak, aramak, sizin tek taraflı olmanız durumunda çok daha üzücü olacaktır. Bu sebeple biraz daha rahat bırakın. Gün içinde hiç konuşmamak olmaz ama üstüne sürekli olarak düşerek bu durumun bir alışkanlık olmasından uzak durun. Çok daha keyifli ve heyecanlı bir aşk olmasını sağlamak açısından aşkın kuralları kapsamında hareket edin. Oyunu kuralın göre oynamanız halinde çok daha güzel sonuçlar alacaksınız.

4-Heyecan Katın

Aşkınıza heyecan katmayı ihmal etmeyin. Ona küçük sürprizler yapın. Küçük bir söz ile hiç beklemediği anda küçük bir hediye ile her daim aşkınızı heyecanlı tutmak mümkün. Bunun için mutlaka heyecanlı bir aşk için sürprizlerin olsun. Rutinlerin dışına çıkmanız durumunda aşkınızın heyecanı konusunda da karara varmış olacaksınız. Bu kuralı unutmadan, günlük hayatınız ile birleştirin. Sebebi ise çok daha dolu dizgin bir ilişki yaşanacak olmasıdır. Bunu korumak amacı ile mutlaka siz de heyecanlı sürprizler yapın. Burada bilinen kural genel anlamda erkeklerden beklenen sürprizlerdir. Ancak kadınlar da erkeğe sürprizler yaparak, onun hoşlanacağı eylemler ile çok daha heyecanlı bir aşk yaratabilir.

5-Partnerinize Göre Hareket Edin

Her zaman taleplerinizin gerçekleşmesini beklemek olmaz. Biraz daha partnerinizin taleplerinin gerçekleşmesini sağlayın. Yani bencil olmaktan vazgeçin. Bir aşkta bencil olmak, aşkın dozuna göre değişebilir. Aslında onu düşündüğünüzü sandığınız şeyler için ona zarar veriyor olabilirsiniz. Bu kuralı bozun ve onun isteklerini yapmak, arada da olsa ona göre davranmak ilk sırada yer alsın. Çok daha keyifli bir aşk yaşamak için bu tüyodur. Aşkın püf noktaları arasında yer alan bu durum, aynı şekilde sadece erkekler için değil, kadınların de partnere göre hareket etmesi durumunda keyif verici ve heyecanlı olacaktır.

6-Ayrılıklar Aşkı Her Zaman Güçlendirmez

Bilinen bir kural, ayrılıkların aşkı güçlendirmesi olabilir. Ancak bu kural bizce yanlış. Bu durum her zaman böyle olmaz. Yani bazen ayrılıklar ve inatlar ilişkinin sonunu getirebilir. Bunu bilerek ayrılıklardan emin olmadan büyük bir ayrılık sonucuna varmak dezavantajlı olabilir.

7-Size Zaman Ayırmayan Birinin Aşkı Tutkulu Değildir

Ne kadar zaman geçiriyorsunuz? Elbette size zaman ayırmayan biri için aşkın kuralları ve aşkın püf noktaları nelerdir sorusunun yanıtını dışında hareket ettiğini söyleyebiliriz. Sizi kaybetmeden korkmadığından, size zaman ayırmıyor olabilir. Bunu göz önünde bulundurmanız durumunda tutku dolu bir aşk yaşayabilirsiniz.

Hits: 0Bir cevap bırakın.