Türkiye nin En İyi Sohbet Odaları – Gönül | Chat Odaları | Sohbet Siteleri | Muhabbet | Mirc

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

İlişkinizi Canlandırmak İçin Neler Yapabilirsiniz ? Mutlu Olmak Çok mu Zor?


İlişkinizi Canlandırmak İçin Neler Yapabilirsiniz

Uzun bir ilişkiniz varsa bir süre sonra ilişkide ki heyecan bitmeye başlar ve ilişkiler arasında da soğuk rüzgarların esmeye başlamasına neden olur. İlişkinizi canlandırmak ve eski mutlu günlere geri dönmek herzaman çok kolay olmayabilir..

Uzun ilişkilerin bir noktadan sonra tıkanmasının altında yatan nedenlerden biri ilişkiyi canlı hale getirmemektedir. İlişkiyi mutlaka canlı hale getirmeniz için doğru hamleler yapmaya dikkat etmelisiniz. İlişkiniz bundan sonra eski halinde değilse ve bir şeylerinde eksik olduğunu düşünmeye başladıysanız, yeniden toparlamaya geçmenizde yarar var. Bu sebepten dolayıdır ki burada önemli olan konulardan biri ilişkiyi canlı tutmaya çalışmaya başlamanız olacaktır. Partnerlerin birinin ya da her ikisinin ortak kanıya varıp şikayet etmelerine neden oldukları konulardan biri eskisi gibi olmamaları. Sen önceden böyle değildin, çok değiştin, eskisi gibi benle ilgilenmiyorsun gibi cümleler artık çok sık şekilde duyulmaya başlanır. Bunların yaşanmaması ve yeniden ilişkiyi ayakta tutmanız önemlidir. Burada çiftlerin üzerinde önemle durması gereken konulardan biri de ilişkinizi canlandırmak için neler yapabilirsiniz sorusuna karşı çözüm bulmaya başlamanız olacaktır.

Görüşmeleri İhmal Etme

Görüşmelerinizi kesinlikle ihmal etmeyin. Uzun süre ayrı kalmanız da ister istemez, çiftler arasında bazı soğuk duvarların örülmesine yol açabilir. Bu gibi olumsuz sorunların oluşmaması adına görüşmeyi çok fazla uzatmamanız gerekecektir. İlişkiyi canlandırmak için başvurmanız gerekecek en önemli çözüm yollarından biri de ara ara güzel planlar yapmanızdır. Üstelik yapmış olduğunuz bu planlara mutlaka uymanız da bir diğer dikkat edilmesi gereken kriterler arasında yerini alıyor. Özellikle bir süreden sonra ilişkilerde monotonluk gibi süreçler oluşmaya neden olabiliyor. Tüm bu sorunların oluşmaması adına sizlerde dikkatli olmalısınız. Ara ara ilişkinizi ayakta tutmaya yardımcı olacak güzel şeyler yapmalısınız.

Arkadaşlığınızı Daha Öteye Sürüklemeye Uğraşın

Ters giden durumlar varsa toparlamak ise tamamen sizin elinizde olacaktır. Bu sebepten dolayıdır ki yapmanız gereken arkadaşlığınızı daha öteye sürüklemeye çalışmanız gerekir. Arkadaşlık seviyenizi ilerletmeniz ilişkilerde daha olumlu olarak nitelendirmeye başlayacağımız bir sürecin içerisinde olmanıza neden olacaktır. Birbirinize karşı kesinlikle saygısızlık yapmayın. Tam aksine yapmanız gereken ise ilişki düzeyinizi iyi şekilde tutmaya çalışmanız olacaktır. Böylece istediğiniz arkadaşlık düzeyinin olumlu şekilde yansımaya başlamasına şahit olacaksınız. Bu durumda ister istemez sizin açınızdan bakıldığı zaman ise olumlu şekilde yansımaya neden olacaktır. Arkadaşlık düzeyiniz ne kadar iyi olursa sizlerde o kadar çok kendinizi iyi hissetmeye başlar hale geleceksiniz.

Birlikte Oturmalısınız

Masada birlikte oturmaya dikkat etmelisiniz. El ele tutuşmak ya da onun yanında oturmanız, ilişkinizde ki düzeyin daha fazla artmasına yol açmaya neden olacaktır. Akşam olduğu zamanda çalışma masanız yahut oturma gruplarında oturduğunuz zamanda aynı şekilde yanyana oturmaya dikkat edin. Aranıza kesinlikle mesafe koymayın. İlişkiyi toparlamak ve ilişkinizi canlandırmak için bu tür belirtmiş olduklarımıza dikkat edin.

Birbirinizi Kontrol Edin İlişkinizde yeni heyecanlar oluşturmak istiyorsanız mutlaka ara ara kontrollerinizi yapmalısınız. Bu sayede istemediğiniz herhangi olumsuz bir durum yaşamamış olursunuz. Partnerinizle gün içerisinde bir defa bile olsa mutlaka iletişim halinde olun. Sesini duymaması git gide sizden uzaklaşmasına ya da bir süre sonra yokluğunuzu aramamasına neden olabilir. Eğer ki heyecanlı bir ilişki yeniden hayatımızda olsun düşüncesindeyseniz bunlara olabildiğince dikkat edin. Değer verdiğinizi mutlaka karşı tarafa hissettirin. İlişkilerde bir süre sonra heyecanın ortadan kaldırılma nedenlerinden biri çok sık yapılan kavgalar diyebiliriz. Yahut partnerler arası üzerinde kurulmak istenen otoriterlik savaşı da bir süre sonra ilişkiyi olumsuz etkilemeye neden oluyor. Harika bir ilişki kurmak içinde bunları kesinlikle yapmayın.

Hits: 1Bir cevap bırakın.