Türkiye nin En İyi Sohbet Odaları – Gönül | Chat Odaları | Sohbet Siteleri | Muhabbet | Mirc

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Ünlü Erkekler - Kim olduklarını merak ediyorsanız Tıklayın


Stil Sahibi En Ünlü Erkekler Arasında En Ünlü 10 Erkek

Dünyaca tanınmış tarz sahibi 10 ünlü erkekler listemizi siz moda severler için oluşturduk. Gelin bu listemizi hep birlikte inceleyelim.

1 – David Gandy

David Gandy

Ünlü erkek modellerin hemen hemen her listesinin başında David Gandy adını görebilirsiniz. David Gandy 2001’de televizyonda yayınlanan bir yarışmayı kazandıktan sonra bir gecede sansasyon yarattı ve 2006’da D & G’nin Açık Mavi kokusunun yüzü oldu. Keskin görünüşü, zarif stili ve kaslı figürü ile İngiliz modeli, zayıflığın kesinlikle var olduğu bir zamanda erkekliği yeniden tanımladı. Bu günlerde, Gandy usta bir poz vermekten çok daha fazlasını yapıyor.

2 – Lucky Blue Smith

Lucky Blue Smith

Adı Lucky Blue Smith olabilir, ancak bunu bu üst düzey erkek modelin başarısı için çok çalışmadığı anlamına gelmesin. Ne de olsa Instagram’da 3 milyondan fazla takipçi kazanmak kolay değil. Mavi gözleri ve mükemmel sarı saçları ile donanmış olan Smith, 12 yaşında Saint Laurent için modellik yapmaya başladı. Kısa bir süre sonra Tom Ford, Tommy Hilfiger ve Calvin Klein gibi isimlerle çalışmaya başladı. Bugünlerde, yukarıda belirtilen 3 milyondan fazla takipçisi ile dünyanın en büyük Insta modelleri arasında yer alıyor.

3 – Sean O’Pry

Sean O’Pry

Modayı geçici bir ilgiyle takip ederseniz, Sean O’Pry’nin yakışıklı yüzünü tanıyor olma olasılığınız yüksektir. Aslında, 29 yaşındaki, neredeyse tüm diğer erkek modellerin arzuladığı bir kariyerin tadını çıkardı. O’Pry sık sık dünyanın en yüksek ücretli erkek modellerinden biri olarak listelendi.

4 – David Beckham

David Beckham

David Beckham elbetteki bu listede olması gereken tarz sahibi ünlü erkeklerden birisi. Onu futbolculuk kariyerinden çok moda ikonluğu ile tanıyan binlerce kişi var. Listemizde kendisine yer veriyor ve saygı ile eğiliyoruz.

5 – Channing Tatum

Channing Tatum

Alabama doğumlu Channing Tatum, dünyanın önde gelen film yıldızlarından biri olmadan önce bir çatı ustası, Chan Crawford adında bir striptizci, müzik videolarında dansçı, başarılı bir erkek model ve Tear Sheet dergisinin “En Güzel 50 Yüzü” nden biriydi.

6 – Luka Sabbat

Luka Sabbat

Sokak giyimi trendlerini mükemmelleştirmediğinde, Luka Sabbat (diğer adıyla Instagram’da Bay Fallback) onları belirliyor, ki bu onun henüz 21 yaşında olduğu gerçeği göz önüne alındığında oldukça büyük bir başarı.

7 – Zach Miko

Zach Miko

Zach Miko en ateşli erkekler kategorisinde olması gereken birisi aslında fakat biz onu tarzıyla da bu listeye alma gereği duyduk. Giyimi erkekler için bir ikon olabilecek seviyede sizce de öyle değilmi?

8 – Billy Huxley

Billy Huxley

En iyi erkek model Billy Huxley’in her yerde bulunan hipster sakal trendini yarattığını söyleyecek kadar ileri gitmeyeceğiz, ancak bu kesinlikle popülerleşmesine yardımcı olmuştur. Ayrıca muhteşem dövme çalışması, pürüzsüz yüzlerin ve işaretsiz vücutların hüküm sürdüğü erkek modelleme dünyasında onu alışılmadık bir figür haline getiriyor.

9 – Tyson Beckford

Tyson Beckford

Fark etmiş olabileceğiniz gibi, şimdiye kadar en ünlü erkek modeller listemizde ünlü erkekler arasında öncelikle “new school” u ele almıştık.  Fakat 1990’larda Ralph Lauren’in Polo serisinin en iyi yüzü olarak bilinen Tyson Beckford’a bir göz atmanızı öneririz. Adamın başarıları olağanüstüden başka bir şey değil, bu da Vogue Magazine’in bir zamanlar ona neden “Tüm Zamanların En İyi Erkek Modeli” adını verdiğini açıklamaya yardımcı oluyor

10 – Marcus Schenkenberg

Marcus Schenkenberg

Tüm zamanların en ünlü erkekler model listemizi Marcus Schenkenberg ile kapatmak istedik. Tonlu bir vücut ve doğal olarak yakışıklı bir yüzle kutsanan bu yabancı erkek model, 1990’larda, yani çeşitli Calvin Klein reklamlarında yer almasıyla ün kazandı. Ayrıca Versace, Armani, Donna Karan ve Iceberg gibi moda evleri için büyük kampanyalarda yer aldı.. 1997’de hayatı ve çalışmaları hakkında bir kitap yayınladı. İki yıl sonra bir şarkı kaydetti ve ardından EMI ile bir kayıt sözleşmesi imzaladı. Yeni nesil üst düzey erkek modellere örnek teşkil eden Schenkenberg, kariyerinin zirvesindeyken çeşitlenmeye başladı

Visits: 7Bir cevap bırakın.