Türkiye nin En İyi Sohbet Odaları – Gönül | Chat Odaları | Sohbet Siteleri | Muhabbet | Mirc

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Son dakika haberi: Trump 'mutlu değiliz' deyip bombayı patlattı: Çok ciddi soruşturmalar yapıyoruz - GonulChat Canlı Mobil Sohbet ve Chat Odaları


Son dakika haberi: Trump ‘mutlu değiliz’ deyip bombayı patlattı: Çok ciddi soruşturmalar yapıyoruz
Gelen son dakika haberlerine göre; ABD Başkanı Donald Trump, yeni tip corona virüs (covid-19) salgınının ilk çıktığı yer olan Çin’de durdurulabileceğini belirterek, “Çin’e ilişkin çok ciddi soruşturmalar yapıyoruz. Çin’in yaptıklarından mutlu değiliz, gelinen bu noktadan mutlu değiliz.” dedi. Trump ayrıca Kuzey Kore lideri Kim Jong-un ile ilgili de çarpıcı bir açıklamada bulundu. İşte tüm detaylar.
ABD’de virüs vakalarının rapor edilenden daha çok olduğu iddialarına ilişkin Trump, “Söyleyebileceğim tek şey biz rakamları çok doğru bir şekilde bildiriyoruz. Diğer ülkelere bakarsanız, mesela Çin’e bakın ben bunların doğru rakamları aktardıklarını düşünmüyorum.” yorumunda bulundu.
Trump, “Çin’in virüsü bilerek yaydığı” suçlamalarına ilişkin ise “Çin’e ilişkin çok ciddi soruşturmalar yapıyoruz. Çin’in yaptıklarından mutlu değiliz, gelinen bu noktadan mutlu değiliz. Biz virüsün ilk çıktığı yerde durdurulabileceğini düşünüyoruz. Çin, bunu çok hızlı bir şekilde durdurabilirdi ve bu salgın tüm dünyaya sıçramazdı.” dedi.
Trump: Kim Jong-un’un sağlığı konusunda bir fikrim var ama söyleyememABD Başkanı Donald Trump, Kuzey Kore lideri Kim Jong-un’un sağlığı konusunda bir fikri olduğunu ancak bunu şimdi açıklayamayacağını söyledi.

Hits: 7Bir cevap bırakın.