Türkiye nin En İyi Sohbet Odaları – Gönül | Chat Odaları | Sohbet Siteleri | Muhabbet | Mirc

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Platonik Aşk ve Platonik Aşkı Gerçeğe Dönüştürmenin Yolları Nelerdir?


Platonik Aşkı Gerçeğe Dönüştürmenin Yolları

Platonik bir aşk gerçek aşk olur mu? Sizi sevmeyen birinin sevmesi nasıl sağlanır? Belki de sizi gerçekten sevebilir…

Platonik aşkı gerçeğe dönüştürmenin yolları tamamen, sizi sevmediğini söylemeyen değil sizin onu sevdiğinizi bilmeyen, sizin farkınıza varmamış olan bir kişi üzerinden yanıtlanır. Sebebi ise net şekilde sevilmediğinizi bilmeniz durumunda, bu durumun lehinize dönüşmesinin aslında sizin çabalarınız ile olmayacağıdır. Çünkü daha çok çabalamanız, gerçekten sevilmiyor olmanız durumunda daha da karşı tarafın umursamaz bir hal almasına sebep olur. Ancak bilmeyen, sevginizi görmemiş olan bir kişi için çabalayarak bu ilişkinin artık karşılıklı bir ilişki olmasını sağlayabilirsiniz.

Sevginizi Gösterin

Bakın sevdiğinizi söyleyin demiyoruz. Sevginizi gösterin. Yani küçük küçük hareketleriniz ile sevdiğinizi göstermek çok daha avantajlı olacak. Değerli hissettirmeniz, onu düşünmeniz, hayatını kolaylaştırmanız aslında size yavaş yavaş alışması demek. Bu durumda bir süre sonra sizi tanıyarak sevmesi de sağlanır. Sizi tanımayan birinin sevmesi çok güç. Öncelikle sevginizi gösterin ve onunla zaman geçirin. Zaman geçirmek de birbirinizi tanımak ile sevginin oluşmasını sağlayacaktır.

 Birlikte zaman geçirerek, sevginizi gösterdiğiniz her an o da kayıtsız kalmayacak.

Önemli olan onunla zaman geçirmek. Siz onun için doğru kişiyseniz, direkt olarak kısa süre içinde fark edecektir. Bu süre içinde çok abartılı olmadan sevginizi göstermeniz sağlanır. Sonucunda ise çok daha keyifli bir aşkın başlangıcı söz konusu olabilir.

Kontrollü Olun

Sizden istenen kontrollü hareket ederek platonik aşkta yapılması gerekenler e uyum sağlayarak kendinizi göstermek. Bir anda partnerinizin çok fazla üstüne düşmeniz, ne yazık ki onun kendisini çok daha fazlası geri çekmesine neden olabilir. Kontrollü olmak, ona sevdiğinizi hissettirip, aşırıya kaçmadan en iyi şekilde kendinizi bir şekilde sevdirerek olabilir. Bu aşamada sizi tanımasına da fırsat vermiş olacaksınız. Aşırıya kaçan hareketleri rahatsız olmasına da neden olabilir. Bu durumda direkt olarak aşırıya kaçmadan, kendinizi tam da olduğunuz gibi tanıtmak açısından sakin ve kontrollü olun.  Yanlış bir şey yapmak, her zaman hiçbir şey yapmamaktan daha kötü sonuç verir. Bu sebeple kontrollü olarak aşkınızı en iyi şekilde yaşayın.

Abartıya kaçmadan sevginizi göstermeye devam edin…

Platonik aşkta gerçek olan tekbir durum var. O da gerçekten seviyor olmanız. Bu durumda yapılması gereken sevginin gösterilmesi. Siz sevginizi göstererek onu etkileyeceksiniz. Platonik aşk hataları arasında olduğu gibi davranmamak var. Doğal olun ve sakince aşkınız için karşılık bekleyin.

Taktik Yapın!

Her zaman işe yarayan taktik vur kaçtır. Yani ilk olarak mutlaka ona olan ilginizi gösterin. Ancak sonrasında bunun sonsuza kadar sürecekmiş gibi davranmanız, onun kendisini geri çekmesine neden olacaktır. Bu sebeple taktik uygulamak önemlidir. Platonik olan kişi, ilk etapta sevgisini en iyi şekilde göstermelidir. Ardından ise bu durumu biraz daha özlenir kılmak açısından geri çekmelidir. Sürekli olarak bir şeyler yapmak, hediye almak, yanına gitmek çok uzun bir süre olmamalı. Biraz da kontrollü olmanız gereken şey ona göstereceğiniz ilgi olacak. Taktikleriniz arasında bu ilginin dozunu ayarlamak olsun. Ayrıca bir süre hoşuna giden bu ilginin artık olmaması, kıymetinizi anlaması, farkınıza varması açısından iyi olacaktır. Çekinmeden taktik yapın.

Garanti altında olmadığınızı hissettirin… Her zaman kaybetme korkusu ilişkiyi ayakta tutar. İlk etapta bunun ortadan kaldırılması ilişkiniz için çok kötü sonuçlar verebilir. Bunun önüne geçmek için platonik aşkta yapılması gerekenler arasında mutlaka taktik olacak. Seçim sizin.

Hits: 7Bir cevap bırakın.