Türkiye nin En İyi Sohbet Odaları – Gönül | Chat Odaları | Sohbet Siteleri | Muhabbet | Mirc

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

İlk Buluşmada Yapılan Hatalar Neler? İlk buluşmada nelere dikkat etmeliyiz


Genellikle İlk Buluşmada Yapılan Hatalar

İlk buluşma oldukça önemli diyebileceğimiz konulardan biri olurken, ilk buluşmada pek çok hatalar yapılabiliyor. İlk buluşmada yapılan hatalar konusunu sizler için derledik.

Zamanında Buluşma Yerine Gitmemek

Zamanında yanında olmamanız, en sık yapılan hatalardan biri oluyor. İlk buluşmanızda, partnerinizi saatlerce bekletmek zorunda kalacaksınız. Eğer ki çok fazla bir geç kalmak için bahaneniz yoksa, zamanında gitmeniz gerekebilir. Çünkü kız da erkekte, çok fazla bekletilmeyi sevmez. Bu durum ilk buluşma sırasında olumsuz düşünmesine ne yazık ki neden olacaktır. Hafızasında sizlerde artık olumsuz bir yer etmemeniz daha izlenmesi gereken adımların neler olduğunu bilmelisiniz. Şüphesiz bu adımlardan en önemlisi ise ilk buluşmaya geç gidilmesidir. İlk buluşmaya geç gitmeniz en kötü yanlışlardan biri olarak karşımıza çıkar.

Kararsız Olarak Yanına Gitmek

Tam olarak kafanızda ki düşünceyi netleştirmeden yanına gitmeye başlamış olabilirsiniz. Kararsızlıkla yanına gitmemeniz yapılmaması gereken yanlış adımlardan biridir. Üstelik bu kararsızlık durumu, yalnızca kadın erkek ilişkileri açısından geçerlilik teşkil etmeyecektir. Hayatınızda her neresinde olursanız olun kararsız düşüncenizden uzak durmaya çalışmalısınız. Gideceğiniz bir yer ile ilgili olarak konuşurken, bilmem nasıl yapalım sence şeklinde ki konuşmalar her iki taraf açısından hoşnut olmayacaktır. Bir kızla buluşmaya giden erkek, gidecekleri yerlerde ki öncülüğü kıza bırakmaması gerekir. Ayakları yere sağlam şekilde basan erkekler, kadınların hoşuna gidecektir. Kadınlar söylenenin aksine, yönetilmekten daha çok hoşlanır. Sahiplenme duygusunu fazlasıyla hissetmek isteyeceklerdir. Doğal olarak böyle bir yaklaşım içerisinde olan erkeklere karşı oldukça derin hisler beslemeye başlamış olacaklardır.

Negatif Olmanız

Negatiflik, ne erkeği ne de kadının ilgisini çekmeyecektir. Olabildiğince ilk buluşmada pozitif bir tutum sergilemeye çalışmalısınız. İlk buluşmada negatif bir tutum sergilemeniz ve sürekli olarak olumsuz davranışlar içerisinde olmanız buluşmanın istenen düzeyde devam etmesini engellemeye neden olacaktır. Ne erkek ne de kadın bu tarz durumlarda hiçbir şekilde ilgi çekici bir hale dönüşmez. Negatif bir ruh hali içerisinde olmanız onun bir daha sizinle görüşmek istememesine neden olacaktır. Bu yüzden akıllarda mutlaka daha pozitif şekilde etkiler bırakmaya çalışmaya dikkat etmelisiniz.

Maddi Konuşmalar Yapmak

İlk buluşmada yapılan hatalar, maddi konulardan söz etmek olduğunu söylememiz gerekir. Maddi konularda konuşmak ise en sık ve olumsuz şekilde görülen durumların arasında yer alacaktır. Maddi konuşmaları vurgulamak ne yazık ki her iki taraf açısından olumsuz bir durum yaratmaya neden olacaktır. Karakterinizin önüne geçmemeye çalışmanız gerekir. Erkeklerin maddi anlamda güçlü olması, kızlar açısından olumlu şekilde görülecek bir durumdur. Fakat tüm bunları sürekli olarak bahsetmeniz kötü bir durum ortaya koymaya neden olacaktır. Bu durum hiç kimse tarafından olumlu bir şekilde görülmeyecektir.

Çok Hızlı Konuşmanız

Çok hızlı konuşmanız ve tam manasıyla ne istediğinize emin olmamanız, ilk buluşmada yapılan hatalar arasında en dikkat etmeniz gereken konu olacaktır. Ne istediğinizi bilerek ve kendinizden emin şekilde hareket etmeye dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde hiç olumlu bir durumla karşı karşıya kalmamış olacaksınız. Genelde en sık yapılan hatalar arasında ise makineli tüfek gibi konuşmanızdır. Bu durum ister istemez ilk buluşmada olumsuz bir durum olacaktır. İlişkilerde yapılan hatalar, daha sonrasında akıllarda olumsuz sonuçlara neden olur. Bir daha sizinle buluşmak istemeyeceğinden dolayı çok hızlı şekilde konuşmamaya dikkat etmeniz daha doğru bir çözüm yolu olmaya başlayacaksınız. Güçlü bir duruş sergilemeniz  karşı taraf açısından daha olumlu şekilde görülmenize neden olacaktır. İlişkilerde doğru adımlarda olmak son derece önemli bir konudur. İletişim kurmakta kesinlikle de zorluk çekmemeniz gerekiyor.

Hits: 7Bir cevap bırakın.