Türkiye nin En İyi Sohbet Odaları – Gönül | Chat Odaları | Sohbet Siteleri | Muhabbet | Mirc

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

İlişkiyi Bitiren Beklentiler Nelerdir?Hangi Beklentiler İlişkiyi Sürdürür?


İlişkiyi Bitiren Beklentiler Nelerdir?

Beklentiler sadece üzer acaba doğru mu? İlişkiyi bitiren beklentiler neler? İşte sorunuzun yanıtı… çoğu zaman üzüntü nedeni olan beklentiler neler?

Yanıma Gelsin

Çok sayıda kişi ilişkinin içinde ilişkiyi bitiren beklentiler içinde kendisini bulur. Bu durumun sebebi ise mutlu olmak için bir şeyler aramaktır. Aslında kişinin herhangi bir beklentisi olmaması durumunda, çok daha mutlu bir ilişki yaşar. İlişkinin bitmesine neden olan durumlar, uzak ilişkiler için sürekli yanıma gelsin, gelecek beklentisidir. Böyle bir durum olmadığında da ne yazık ki ilişki biter.

Sürpriz Yapsın

Özellikle kadınlar için her zaman bir sürpriz beklentisi vardır. Özel günler için öncesinde hayal kurarak son derece büyük beklentiler kuran kadınlar, sonrasında mevcut olan durumla mutlu olamaz. Bu durumda da yavaş yavaş ilişkinin bitmesine neden olan durumlar arasındadır. Partnerinizden bir sürpriz beklentinizin olmaması durumunda her şey çok daha mutluluk verici olacaktır. Bunu göz önünde bulundurmanız halinde, sürprizli şeyleri biraz daha gerçekten sürpriz olmasına bırakmak gerekiyor.

Çiçek Göndersin

Aslında bir sürpriz olarak da görülebilir. Ancak bunun dışında genel anlamda çiçek alması da beklentiler arasında. Buluşmalara çiçek ile gelmesi ya da direkt olarak çiçek göndermesi gibi beklentilerin olması söz konusu. Bu beklenti de bir süre sonra erkekleri bezdiren hareketler arasında. İlişkide girilmemesi gereken beklentiler arasındadır. Sebebi ise her zaman çiçek beklentisinin bir süre sonra hiç almıyor diye kırıcı hale gelmesidir. Bir kere bile almadı diyerek ilişkinin bitmesi bile söz konusu olabilir.

Beğendiğim Şeyi Hemen Alsın

Hediye olarak beğendiğiniz şeyleri akılda tutması her kadın ya da erkek için söz konusu olmayabilir. Bu durumda biraz daha ince düşünceli olma, karakter ve kişilik özellikleri devreye girmektedir. Mutlaka beğendiğim şeyi alsın beklentisi pek çok kişinin olumsuz hüsran ile sonuçlandığı beklentileri arasında. Önüne geçmek için ise yapılması gereken, mutlaka bu beklentilerin dışına çıkmak. Beklentilerden uzak durmak. Çok daha avantajlı bir sonuç almanız hiçbir şey beklemeden yapılanlar olacak.

Sürekli Benimle İlgilensin

Her zaman ilgi beklemek de ilişkilerde olan bir durum. Sürekli olarak benimle ilgilensin durumu, ne yazık ki üzücü! Gün içinde her zaman ilgi beklemek, kişilerin yaptığı en büyük hatalar arasında. İlişkilerde beklenti hatası sürekli bir ilgi beklentisi sonucu beni sevmiyor a kadar götürür. Bu durumda kişi aslında kendi kendisini dolduruşa getirmiş olur. Önünüm almak açısından beklentileri minimuma indirmek en doğrusu olacaktır. Kendinizi biraz daha iyi hissetme açısından hayatında sadece siz varmışsınız düşüncesinden çıkarak, daha olgun davranabilirsiniz.

Her Dediğimi Yapar

Beklentilerden bir diğer ise sizin her zaman dediğinizi yapacak olduğunu düşünmek. Mantıklı olan kararı vermesi, fikrinizi alarak yine de içinden geleni yapması ile mutlu olmaya alışın. Bu anlamda beklentiniz fikrinizi alması olabilir. Ortak bir ilişki için olması gerekenler arasında. Ancak her zaman sizin dediğinizi olacağını düşünmek biraz ütopik olacak. Bu durumun içinden bir an önce çıkarak, beklentinizin bir ölçüde azalmasını sağlayabilirsiniz.

Benimle Hemen Evlenir

Evlilik konusundaki beklentilerinizi de sınırlamak da fayda var. Sebebi ise evliliğin aslında karşılıklı alınacak bir karar olması ve uzun bir yolculuk olması. Bu hususta mantıklı karar vermek önemlidir. Göz önünde bulundurarak bunun çok daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşması önemli olacaktır. Evlilik beklentisi ilişkileri çoğu zaman tek taraflı olmaya devam ettiği sürece bitirir. Hüsran ile ilişkinin tamamlanmasına yol açar.

Hits: 6Bir cevap bırakın.