Türkiye nin En İyi Sohbet Odaları – Gönül | Chat Odaları | Sohbet Siteleri | Muhabbet | Mirc

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Erkeklerin Hoşlandığı Hareketler - Bir Erkeği nasıl kendinize aşık edersiniz


Erkeklerin Hoşlandığı Hareketler

Erkekler kadınlarda bazı istem dışı hareketleri çekici bulabiliyorlar. Peki erkeklerin hoşlandığı hareketler ve en çekici bulduğu hareketler nelerdir?

Bazı hareketler vardır ki erkeklerin seksi bulduğu hareketler olarak adlandırılabilir. Gelin listemize birlikte göz atalım.

1-Saçınızı Parmalarınızla Geriye Doğru Savurun

Bu, olgun bir kadının klasik jestlerinden biridir. Benzer şekilde, saçınızı havada sallamak veya saçınızı rahatça kabartmak erkekler üzerinde aynı etkiye sahiptir. Erkekler bu jestleri güzel ve olgun kadınlarla ilişkilendirir ve onları karşı konulmaz bulurlar. Saçınız güzel kokuyorsa erkekler üzerindeki etkisi daha da fazladır. Ancak bu yalnızca uzun saçlı kadınlar için geçerlidir, bu nedenle saçınız kısaysa başka taktikler denemeniz gerekir.

2-Saçınızı kulağınızın arkadaşına bırakın

Bu, erkeklerin seksi bulduğu saç ile ilgili başka bir klasik jest. Özellikle saçınızı kulağınızın üzerine geçirirseniz, ilgisini ve merakını uyandırmak için normalde gizli olan bir şeye göz atma şansı verebilirsiniz. Bu teknik, saç stiline bakılmaksızın herkes tarafından kullanılabilir. Sadece bir tarafı göstermenin daha etkili olduğunu unutmayın. Diğer tarafı gizli tutmak, her iki tarafı da göstermekten daha gizemlidir.

3-Eğildiğinizde Gözleri Nereye Takılıyor?

Erkeklerin büyük çoğunluğu göğüslerinizi vücudunuzun en seksi kısmı olarak görür. Seninle sadece konuşurken bile göğüslerini kontrol etmekten kendini alamaz. Öne eğildiğinizde dekoltenize bakarsa, gözleri kesinlikle göğsünüze yapışacaktır. Bu sadece doğal bir refleks. Çok kasıtlı olmamak için dikkatli olun, yoksa erkekler sizi çok karışık ve utangaç bulabilir.

4-Hafif Eğilip Alttan Bakın

Doğru yapılırsa, daha düşük bir noktadan ona verdiğiniz bir bakış erkeğiniziz kalbini gıdıklayacaktır. Bu gizemli bakış, yalnızca bir kadının yapabileceği bir şey ve erkekler bunu açıklanamaz bir şekilde seksi buluyor. Bununla birlikte, aşırıya kaçmamak için dikkatli olmalısınız. Niyetinizden şüphelenmeye başlayacak ve en etkili açıları incelemek için saatlerinizi harcadığınızı düşünecektir. Sadece kadınsı çekiciliğinizi göstermek istediğinizde idareli kullanın, aksi takdirde yakında etkisini kaybedecektir.

5-Parfümünüz Bağımlılık Etkisi Yaratabilir

Parfüm, doğal feromonlarla benzer bir etkiye sahiptir ve bazı durumlarda erkekleri çıldırtabilir. İçinde banyo yapmış gibi kokmamak için sadece bir miktar parfüm sürmek daha etkilidir. Çok fazla kullanırsanız, erkekler üzerinde olumsuz bir etkisi olacaktır. Temel kural, arkanızda bir iz değil, geçerken bir miktar koku bırakmaktır. Bu, duyuları üzerinde kalıcı bir etki bırakacaktır.

6-Fiziğiniz can alıcı olabilir

Kadınlar şekillerini eleştirebilir ve kıvrımları konusunda aşırı hassas olabilir, ancak erkeklerin çoğu kadın kıvrımlarını son derece seksi buluyor. Biraz cesur olmanız ve kıvrımlarınızı gösteren bir elbise giymeniz gerekebilir, ancak bunu yaparsanız garantili olarak öne çıkacaksınız. Eğrilerinizden emin olun ve gurur duyun. Konfor bölgenizden çıkın ve figürlü kucaklayan kıyafetleri deneyin.

7-Bacak Bacak Üstüne Atmak
Hangi Erkek Buna Karşı Koyabilir Ki?

Bu aynı zamanda, özellikle etek giydiğinizde seksi bir kadının da simgesidir. Bu son derece kadınsı hareket sırasında güzel bacak çizgilerinizi göstermeli ve onları öne çıkarmalısınız. Sadece aşırıya kaçmayın. Göğüs dekolmanınıza benzer şekilde, bacaklarınızı çok fazla gösterirseniz, jest etkisini kaybetmeye başlayacaktır. Konu cinsel çekiciliğiniz olduğunda daha azdır. Kadın terbiyesini ve sağduyusunu korumayı unutmayın.

8-Birkaç Kadeh İçki Kimse Buna Hayır Diyemez

Genelde soğukkanlı ve sakin bir tavrı sürdürürseniz, korumanızı düşürdüğünüzde oluşan boşluk bir erkeğin gözünde müstehcen ve seksi görünür. Birkaç kadeh içkinin kontrolünü kaybetmek istemeseniz de, ifadenizde hafif bir zayıflık veya alışılmadık çapkınlık birçok erkek için hoş bir işarettir. Erkekler, nadiren yüzeye çıkan gizli tarafınız tarafından büyülenir.

9-Biraz Ter İyi Olabilir

Erkekler bu günlerde kadınların spor veya egzersiz yaptıkları zamanlar dışında nadiren terlediğini görüyor. Erkekler, cildinizde, özellikle de boynunuzun arkasında, son derece seksi olan hafif bir terleme ışıltısı bulurlar. Randevunuza soluk soluğa geldiğinizde ve cildinizde nem varken, cinselliğinizi güçlendirilmiş bulabilir. Ancak tüm terin seksi ve çekici olduğunu varsaymayın. Kasıtlı olarak kendinizi terletmenize gerek yok. Erkekler genel anlamda kadınlarda cinsel iç güdüyü tetikleyecek hareketleri hoş ve çekici bulurlar. Erkeklerin hoşuna giden hareketler listemizin sonuna geldik. Erkeklerin hoşlandığı hareketler bu kadarla sınırlı değil, bizi takipte kalın. Esen kalın…

Visits: 8Bir cevap bırakın.