Türkiye nin En İyi Sohbet Odaları – Gönül | Chat Odaları | Sohbet Siteleri | Muhabbet | Mirc

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Erkeklerin kadınlardan soğuma nedenleri neler?Erkekler neden soğur?


Erkeklerin kadınlardan soğuma nedenleri

Bazı durumlar vardır ki erkekler bu durumlarda kadınlardan bir nebze olsun soğuyabilir. İşte erkeklerin kadınlardan soğuma nedenleri.

Çok Fazla Mesaj Atmak

Erkeklerin sıkıldığı hareketlerin başında eminiz ki bu gelebilir. Erkekler tipik olarak metinlere farklı bir bakış açısına sahiptir. Bunları lojistik için kullanıyorlar ve mesajlaşma konusunda kadınlar kadar üstün değiller. Bir erkeğe sürekli mesaj atıyorsanız, bu bir muhtaçlık duygusu ve elinizde çok zaman olduğunu gösterir. Özellikle başlangıç için, metinleri nispeten kısa, eğlenceli ve seksi tutun ve çok fazla göndermekten kaçının.

Herhangi Bir Dış İlgiye Sahip Olmamak

 Erkekler, tutkuları, hobileri ve hakkında konuşacak şeyleri olan ilginç kadınlardan etkilenir. Bunlara ancak ilişkinin dışındaki faaliyetler ve ilgi alanlarına girerseniz sahip olabilirsiniz. Tüm zamanınızı hayatınızda yeni bir erkekle geçirmek istemek ne kadar cazip olsa da sevdiğiniz her şeyi yapmaya devam etmeniz çok önemlidir çünkü bu sizi birlikte olmak için çok daha ilginç ve çekici kılar. Aynı zamanda sizi daha mutlu edecek çünkü hayatınızın daha kapsamlı olduğunu hissedeceksiniz.

Bebek Konuşması

Sevimli ya da sevecen değil. Muhtaç ve olgunlaşmamış olarak karşımıza çıkıyor, bu yüzden ondan uzak durun!

Sahiplenici Olmak

Bir erkeğin sevdiği her şeyi yapmakta özgür olmasına izin verin. Bir erkek hayatında zevk aldığı diğer şeylerden kısıtlanmış gibi hissettiği anda, bu ilişki üzerinde baskı oluşturacak ve muhtemelen ilgisini kaybetmeye ve dışarı çıkmak istemeye başlaması çok uzun sürmeyecek. Bir çift, birbirlerinin ilişkinin dışında bir hayata sahip olmasına izin verdiğinde en çok gelişir.

Diğer Kadınları Eleştirmek

Bu aynı zamanda güvensizliği de ifade eder. Diğer kadınlarla ilgili bir şeyi alt üst ediyorsanız, erkeklere çok çalıştığınız ve kendinize güvenmediğiniz izlenimi verebilir. Fikir sahibi olmak sorun değil, ancak yapıcı bir sebep olmadan başka bir kadını düpedüz eleştirmek veya şikayet etmek olduğunda, bu çekici bir nitelik değil.

Bir drama kraliçesi olmak

Gerçek bir sebep olmadan drama yaratmak, yüksek bakım gerektirdiğinizi gösterebilir. Bu da erkeği sıkan hareketlerden biridir.

Çok Fazla Bağlılık İçin Erken Baskı Kurmak

 Bir ilişkinin nereye gittiğini bilmek güzel olsa da, doğal olarak gelişmesine izin vermek ve bir adama bağlanması için baskı uygulamamak akıllıca olacaktır. Bunun belirtilerini gösterirseniz, erek muhtemelen size bir mil koşacaktır. Sizi o kadar seviyorsa ve size değer veriyorsa, zorlanmak yerine bağlanmak isteyecektir. İstediğiniz yere gitmiyorsa, her zaman uzaklaşma seçeneğiniz vardır.

Aşırı Paylaşım

 Bağlantı kurmanın bir kısmı, partnerinize sizinle ilgili daha özel şeyler konusunda güvenmek üzeredir ve bu oldukça önemlidir, ancak bunların hepsine çok erken girmekten kaçınmalısınız. İlişki, iki insanın birbirini daha eğlenceli ve hafif yürekli bir seviyede tanıması, birbirlerinin ruhlarını engellemeyen, çok hızlı bir şekilde çok yoğun hale gelebilecek bir seviyede başlamasıdır.

Hesap Ödetmek

Eğer bu önceden kararlaştırılmamışsa ve hatta sizi eve götürmesini beklemek bile bir adamı korkutabilir ve sadece para için arandığını düşünebilir. O hayır dese bile her zaman ödemeyi teklif et, en azından sen teklif ettin.

Arkadaş Sahibi Olmamak

Erkekler, aktif bir sosyal yaşamı olan kadınlara ilgi duyar. Arkadaşların olması, hayatında seninle vakit geçirmek isteyen insanların olduğunu gösterir. Bu, muhtemel bir ortak için çekici. Ayrıca arkadaşların sizin için önemli olduğunu ve adamın dünyanızın merkezi olmadığını gösterir. Bu nedenle, sizinle vakit geçirmek için daha fazla çaba sarf etmesi gerekiyor. Aynı zamanda bir çift olarak ne zaman birlikte vakit geçireceğiniz hakkında konuşmak için çok daha fazlasını verir. Kadınlar tüm zamanlarını bir erkekle geçirmek için arkadaşlarını terk ederlerse, erkeği yücelten hareketlerden biri olur.

Visits: 16Bir cevap bırakın.