Türkiye nin En İyi Sohbet Odaları – Gönül | Chat Odaları | Sohbet Siteleri | Muhabbet | Mirc

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Kendine 1 Erkeği Aşık Etme Yolları Gonulchat.com


Kendine 1 Erkeği Aşık Etme Yolları

Kadınları yakından ilgilendiren konulardan biri de erkeği kendine nasıl aşık edebileceğidir. Bir Erkeği aşık etme yolları nelerdir diye merak ediyorsanız gelin bakalım.

Erkekler Zeki Kadınlara Aşık Olur

Erkekler zeki kadınları her daim ilgi duymuştur. Erkeği kendine aşık etme konusunda kararsızsanız haydı bakalım kendinize nasıl sadık ve aşık edebileceğinize. Görünüşten sonra en önemli unsurlardan biri de zekâ olduğunu söylememiz gerekir. Erkekler, başarılı ve zeki kadınlara asla hayır diyemiyor. Bu tarz kadınlar, erkeğin çok çabuk hem aklında hem de kalbinde olabiliyor. 

Her ne kadar erkekler için çok fazla dış görünüşe baktıkları söylenmiş olsa da, dış görünüş sonrasında zekanında önemli bir etken olduğunu söylememiz gerekiyor. Görünüş sonrasında en önemli hususlardan biri kadının zeki bir yapıya sahip olması. Hiç şüphe yok ki kadının bu yönü erkeğin çok fazla etkilenmesine neden olacaktır. Düşüncelerini savunmalarından tutunda kendisini net bir ifadeyle anlatma başarısı gösteren kadınları çok fazla sevmektedirler. Erkeklerinde tartışmayı seveceklerini unutmayın. Burada düşüncelerinizi karşı tarafa kabullendirme başarısı ortaya koymanız gerekecektir. Çünkü bu durum erkeğinde çok fazla hoşuna gitmeye neden olur.

Güler Yüzlü Olması

Erkeklerin kadınlardaki en çok âşık olacağı bir başka özelliği ise güler yüzlü ve tatlı dilli olması denebilir. Unutmayın tatlı dil yılanı bile değilinden çıkarır derler. Erkekler espri yaptıkları zaman, esprilerine gülen bir kadın isterler. Esprilerine olumlu şekilde geri dönüşüm yaptığınız zaman ise kalbini kısa süre içerisinde çalmasını başaracaksınız. Kendinizle dalga geçmeniz, her şeye gülüp eğlenmeniz sizinle vakit geçirme isteğinin daha da fazla artmasına neden olacaktır. Özellikle kendinize gülüp eğlenmeniz bile onun çok fazla hoşuna gitmeye neden olacaktır. Tabi ki tüm bunları yaparken de önemli olan çok fazla aşırıya kaçmayacak olmanız. Kontrolü olabildiğince elinizde tutmaya çalışmanız doğru bir çözüm yolu olacaktır.

Kendine Güven Duyuyor Olması

Dikkat edilmesi gereken bir başka önemli hususlardan biri de kendisine güven duyuyor olması diyebiliriz.  Kendinize güven duyduğunuzu ve yetenekli biri olduğunuzu mutlaka karşı tarafa hissettirmeye başlamanız gerekir. Bu durum erkeklerin doğal olarak da çok fazla hoşuna gitmesine neden olmaya başlayacaktır.

Hoşgörülü Olmanız

Erkekleri etkileyen kadın özelliğine bakıldığı zaman, ilgisini çekecek yanlarından biri de hoşgörülü olması diyebiliriz. Kadının hoşgörülü bir özelliğe sahip olması, erkeklerinde ilgisini çekmeye neden olmaya başlayacaktır. Erkekler dırdırı ve dırdır yapanları da çok fazla sevmezler. Bu sebepten dolayı da böyle bir kadının yanında olmak istemeyeceklerdir. Bu yüzden sorunları çok fazla büyütmemenizde yarar var. Mümkün olduğunca alttan alan taraf olun ve erkek arkadaşınızı ön planda tutmaya özen göstererek değer verdiğinizi hissettirin. Erkekler genelde kendilerine değer veren kişileri kırmaktan çekinirler. Değer verdiğinizi hissederlerse siz de bu şanslı kişiler arasında yerinizi alabilirsiniz.

Sabırlı Olmaya Çalışın

Sabırlı olmak oldukça önemli bir diğer faktördür. Ne yazık ki sabır işi herkeste bulunan bir özellik olmadığından dikkatli olmanızda yarar var. Birlikteliğiniz süresince erkek tarafından bazı hatalar sizin tarafınıza yapılmış olun. Bu hatalar sizi kırıp üzmüş olsa bile, önemli olan faktörlerden biri mutlaka sabırlı olmaya çalışmanız olacaktır. En ufak hatada dahi köpürmeyin ve biraz daha sakin bir hayatı benimsemeye dikkat edin. Kimsenin mükemmel olmadığının farkına varın. Yapmanız gereken ise mutlaka anlayışlı bir tutum sergilemeye çalışmanız olacaktır.

Şehvetli Kadın Olun

Erkeklerin âşık olduğu kadınlar, şehvetli kadınlar olduğu görülmüştür. Cinsellikten uzak bir tutum sergilememeniz ve soğuk olmamanız önemlidir. Bu yüzden partnerinizi şaşırtacak hareketler içerisinde olmaya dikkat edin.

Dürüst Olduğunuzu Gösterin

Dürüstlük, kadınlarda önemli olduğu kadar erkekler açısından bile önemli bir konuyu kapsar. Her ne yaparsanız yapın dürüstlüğünüzden kesinlikle taviz vermemelisiniz. Size mutlaka saygı duymasını sağlayın. Bu durum ancak ona karşı sergileyecek olduğunuz dürüstlükle mümkün bir hale gelmeye başlayacaktır. Doğrudan hiçbir şekilde şaşmayın ve daima doğru olan her neyse onu söylemelisiniz. Yeni fikirlere karşıda mutlaka açık fikirli davranmaya özen gösterin.

Bir erkeği aşık etme yolları kısaca bu maddelerden oluşmaktadır. Umarız bu bilgiler çok işinize yarar ve bu faydalı bilgiler ile istediğiniz erkeği kendinize en hızlı şekilde aşık edersiniz bol şanslar.

Visits: 2Bir cevap bırakın.