Türkiye nin En İyi Sohbet Odaları – Gönül | Chat Odaları | Sohbet Siteleri | Muhabbet | Mirc

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Düğün Şarkıları - En Sevilen Düğün Müzikleri - GonulChat Canlı Mobil Sohbet ve Chat Odaları


En Popüler Düğün Şarkıları

En popüler düğün şarkıları sizler için biraraya getirdik.

İngiltere’de gelin ve damatların düğünlerinde ilk dans için seçtiği klasikleşmiş 10 şarkının listesi yayımlanmış.

dugun sarkilari

Listedeki düğün şarkıları ve bu şarkıları seslendiren şarkıcı ve topluluklar şöyle:

1- Amazed (Lonestar)
2- Everything I Do (Bryan Adams)
3- Angels (Robbie Willams)
4- You’re Beautiful (James Blunt)
5- Don’t Want to Miss A Thing (Aerosmith)
6- Still The One (Shania Twain)
7- Truly-Madly-Deeply (Savage Garden)
8- Have I Told You Lately (Van Morrison)
9- From This Moment On (Shania Twain)
10- I Will Always Love You (Whitney Houston)

Türkiyede En Popüler Düğün Şarkıları da Burada:

Düğün için her şey hazırsa artık en eğlenceli kısım olan düğün müzikleri seçimi aşamasına geçebilirsiniz. Düğün mekanına ilk giriş, en önemli kısımlardan biridir. Davetlilerinizi etkilemek ve akıllarda iz bırakmak için düğüne girerken çalacak olan müziği çok iyi seçmelisiniz. Elbette düğün videonuzda da bu müziğin büyük etkisi olacaktır. Düğün müziği seçerken mekana, gelinliğinize ve mekan süslemesine uygun bir seçim yapmanızda fayda var. Örneğin balo salonunda bir düğün yapacaksanız ihtişamlı bir müzik seçerek harika bir bütünlük sağlayabilirsiniz.

Düğününde ne tarz müzikler çalınmasını istiyorsun? Klasik, caz, blues, rock, pop, etnik. Peki düğünün hareketli mi olsun, yoksa romantik mi? Gece boyu pist hiç boşalmasın istiyorsan hareketli müzikler seçmeli, romantik danslarla salındığın, sohbetin, muhabbetin eksik olmadığı, daha sakin bir düğün hayal ediyorsan da ağırlıklı slow şarkılara yönelmelisin.

Başlangıçta düğününde ne tarz müziklerin hakim olacağını belirleyip, anlaştığın orkestra, dj ya da müzik grubun ile paylaşırsan, her şeyin daha kolay olduğunu göreceksin. Bu sayede düğündeki tüm müzikleri tek tek seçmen gerekmez. Örneğin anlaştığın sanatçılardan, davetlilerin düğün mekanına girerken, seçtiğin müzik türünde enstrümantal şarkılar çalmasını isteyebilirsin.

Evet işi profesyonellere bıraktıysan düğününde çalınacak tüm şarkıları senin seçmen gerekmiyor dedik. Ama kaçamayacağın 3 şey var: Sahneye ilk çıkış, ilk dans ve pasta müziği. Bunlar düğününün en özel anları ve müziklerini de müstakbel eşinle beraber seçmelisin.

Hits: 8Bir cevap bırakın.