Türkiye nin En İyi Sohbet Odaları – Gönül | Chat Odaları | Sohbet Siteleri | Muhabbet | Mirc

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Aldatıldığınızı Anlamak İçin 10 İpucu - Acaba Aldatılıyor muyum?


Aldatıldığınızı Anlamak İçin 10 İpucu

Eğer aldatıldığınızdan şüphe duyuyorsanız bunu sevgilinize belli etmeden anlamanızı sağlayacak ipuçları vardır. Aldatılıyor muyum? Gelin birlikte aldatıldığınızı anlamak için ipuçlarına göz atalım.

1 – Her Zamankinden Daha Fazla Telefonda Veya Çevrimiçiyse

‘’Sevgilim beni aldatıyor’’ Diye düşünüyorsanız hareketlerini gözlemleyin. Aniden telefonuna yapışırsa dikkatli olun. Bu büyük bir endişe kaynağıdır, özellikle de bu konuda sinsice davranıyorsa. Kiminle konuştuğunu ya da ne yaptığını size söylemez ve ona sorarsanız ya da telefonuna bakarsanız sinirlenirse, bu kırmızı bir bayraktır.

2 – Görünüşünü Normalden Çok Daha Fazla Önemsiyorsa

Siz yerleşik bir ilişki içindeyken birdenbire görünüşüne yeniden ilgi duyuyorsa, muhtemelen sizi etkilemeye çalışmıyordur.

Birdenbire bir spor salonuna mı katıldı? Kilo vermeye mi çalışıyor? Daha önce antrenman yapmakla hiç ilgisi olmasaydı, yeni birini çekmeyi deneyebilirdi.

3 – Birdenbire İşle Meşgul Olduysa

Birdenbire şehir dışına daha sık seyahat etmek zorunda kalırsa veya ofiste çok daha fazla gece geçiriyorsa, bu endişe kaynağı olabilir.

Yakın zamanda terfi etmişse veya işi bir şekilde değişmişse, bu endişelenecek bir şey olmayabilir. Ancak durumun böyle olmadığını biliyorsanız ve burada diğer bazı işaretleri de sergiliyorsa, bu kesin aldatıldığınızı anlamak için bir endişe nedenidir.

4 – Seninle Yakınlaşmaktan Kaçınırsa

Bu seksten kaçınmakla aynı şey değildir,  şefkatli ve sevgi dolu davranış sergilemekle ilgilidir.

Bir erkek yeni birine aşık olduğu için aldatıyorsa, ikinize de şefkatli ve sevgi dolu ise, özellikle de doğası gereği sadık bir adamsa ve aldatma yeni bir şeyse, sizi yeni aşkını aldatıyormuş gibi hissettirebilir.

Aldattığı kişiye aşık olmasa bile, sadakatsizlik yapan biri bir kız arkadaşına yakın davranmaktan rahatsız olabilir çünkü bu, aldatma davranışına ters düşer.

5 – Seninle Seks Yapmaktan Kaçınıyor … Ya Da Her Zaman İstiyorsa

Bununla birlikte, zaten başka biriyle yeterince yaşadığı için seninle seks yapmaktan da kaçınıyor olabilir. Tersine, cinsel iştahı artabilir çünkü ilişki testosteronda bir artışa neden oluyor. Ya da suçluluk duygusuyla başa çıkmasının bir yolu olabilir.

Anahtar, cinsel iştahı ve davranışının değişmesidir. Belki artık seks yapmaya hiç ilgisi yok, ya da şu anda seks için doymak bilmez bir iştahı var. Normal kalıplarındaki değişikliklere dikkat edin. Bu konu da aldatıldığınızı anlamak için önemli bir yoldur.

6 – Küstüğünüzde Sürekli Çevrimiçiyse

Resmiyet kazandığınız an hesabınızı kapatırken… Hiç yapmadığını fark ettiniz. Ya da belki yaptı, ama yakın zamanda yeniden etkinleştirildiğini fark ettiniz. Ya da belki tanıdığınız biri bir flört uygulamasında ona rastladı …

Aldatmak istemeyen sevgili ayrıldığınız veya küstüğünüzde profilinizi engellemez ve bunu yaptığınızda onu kaldırırsa kesinlikle daha sonra tekrar etkinleştirmez. Bu, onun halihazırda aldattığının veya en azından yapmak istediğinin açık bir işaretidir.

Telefonunda daha önce olmayan bir flört uygulaması var mı, yoksa onu silmesini istediğinizde haftalar sonra hala orada olduğunu fark ediyorsunuz? Bunlar sadık olmak isteyen bir adamın alametleri değil.

7 – Birdenbire Çok Fazla Mahremiyete İhtiyacı Varsa

Herkesin belirli bir miktarda mahremiyete ihtiyacı vardır ve insanlar bunun ne kadarına ihtiyaç duydukları konusunda farklı olabilir. Bazı insanlar e-posta şifrelerini paylaşmakta veya Facebook sayfalarını açık bırakmakta sorun değil, diğerleri değil. Mesele şu ki, o tek yönlü olmayacak ve sonra aniden iyi bir sebep olmadan değişmeyecek.

8 – Mali Durumunu Gizliyorsa

Kredi kartı ekstrelerini veya telefon faturalarını açıkta bırakırken, birdenbire tüm ekstreler ve makbuzlarla çok gizli hale geldi. Yeni birine para harcıyorsa, bunu fark edip sorgulamanızı istemez.

9 – Durduk Yere Kavga Çıkarıyorsa

Sana her zaman kızgın görünmeye başladıysa ve nedenini bilmiyorsan, bunun nedeni kendini kötü hissettiği ve suçunu hafifletmek için seni kötü adama dönüştürmek istemesi olabilir.

10 – Ruh Halinde Büyük Değişimler Yaşıyorsa

Yeni bir ilişki heyecan verici ve eğlenceli olabilir, ancak aynı zamanda endişeye de neden olabilir. Eğer aldatılıyor muyum düşüncesine kapıldıysanız, hislerinize güvenin.

Visits: 5Bir cevap bırakın.